Anasayfa » Autodesk AutoCAD 2024.1 Update MacOS Full
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk AutoCAD 2024.1 Update MacOS Full


Hakkında

Dünyanın önde gelen 2D ve 3D CAD araçlarından Autodesk AutoCAD 2024 tasarım ve dokümantasyon yazılımı. Güçlü ve esnek özelliklerini kullanarak etrafınızdaki dünyayı tasarlamanıza ve şekillendirmenize olanak tanır. Belgelendirmeyi hızlandırın, fikirleri sorunsuz bir şekilde paylaşın ve fikirleri 3D olarak daha sezgisel bir şekilde keşfedin. Binlerce mevcut eklentiyle AutoCAD yazılımı, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş, en üst düzeyde esneklik sağlar. Tasarımı daha ileri taşımanın zamanı geldi. fikirleri 3 boyutlu olarak daha sezgisel bir şekilde kullanın. Binlerce mevcut eklentiyle AutoCAD yazılımı, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş, en üst düzeyde esneklik sağlar. Tasarımı daha ileri taşımanın zamanı geldi.

AutoCAD 2024, fikirleri daha önce hiç olmadığı şekilde yaratmanıza ve keşfetmenize olanak tanır. Fikirlerinizi oluşturmak, görselleştirmek, belgelemek ve paylaşmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Kavramsal tasarımdan taslak hazırlama ve detaylandırmaya kadar.
SolidWorks, Pro/ENGINEER, CATIA, Rhino ve NX dahil çok çeşitli diğer formatları içe aktarın. Teknik resim görünümleri, kenar ekranı ve konum, bir mühendislik değişikliği yapıldığında anında güncellenir.

İndirme Linkleri

Turbobit

1.41 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.