Anasayfa » Adobe Media Encoder CC 2020 14.9 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Adobe Media Encoder CC 2020 14.9 MacOS


Hakkında

Adobe Media Encoder CC  yazılımı, kaynak dosyaların birden fazla kodlanmış sürümünü oluşturma işlemini otomatikleştirir, Adobe Premiere Prodizileri ve Adobe After Effects kompozisyonları. Sezgisel bir arayüz, arka plan kodlaması ve kullanışlı ön ayarlar, neredeyse her ekran için hızlı bir şekilde çıktı almanıza yardımcı olur. Adobe Media Encoder, Adobe Premiere Pro, After Effects ve Adobe Prelude yazılımında bulunur.
Özellikleri

  • Önayarlı Tarayıcı - Önayarlı Tarayıcıyı kullanarak sık kullanılan ayarlara hemen erişin. Hazır ayarları kategoriye göre düzenleyin, sık kullanılanları ayarlayın ve en sık kullandığınız kodlama hazır ayarlarınızı özelleştirin.
  • Hemen hemen her ekrana hızlı ve kesin çıktı - İşinizi hemen hemen her video veya cihaz formatı için hızlı ve kolay bir şekilde çıktılayın. Arka planda hızlı dışa aktarma ve toplu kodlama için favori hazır ayarlarınızı Preset Browser'da özelleştirin, ayarlayın ve düzenleyin.
  • Performans ve kararlılık - Videoyu tek bir kaynaktan birden çok çıkış biçimine hızlı bir şekilde kodlamak için İzleme Klasörleri'ni kullanın.
  • ARRIRAW, RED EPIC ve RED Scarlet-X desteği - HD ve SD formatlarına kod dönüştürme için ARRIRAW, 5K RED EPIC® ve RED Scarlet-X çekimlerinizi doğrudan Adobe Media Encoder CS6'ya aktarın.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • macOS 10.13 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.32 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.