Anasayfa » Adobe Media Encoder CC 2019 v13.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

Adobe Media Encoder CC 2019 v13.1 MacOS


Hakkında

CC kodlayıcı anlamına gelir. Tüm medya işleme için uygulama. Girin, kod dönüştürün, proxy oluşturun ve hayal edebileceğiniz herhangi bir formatı oluşturun. Bu güçlü medya yönetimi aracı, medya ile tüm uygulamalarda birleşik bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar. Adobe Premiere Pro CC, CC After Effects ve diğer uygulamalardaki iş akışı ile sıkı entegrasyon iş akışı kesintisiz bir medya işleme sağlar.
Özellikleri

- Adobe Stock Author'da Hedef Gönderi - Destek ekibi projeleri. - Destek renk profilleri kaynakları After After Effects - Bir sekansı içe aktarırken otomatik olarak link ver. - AME'de görüntülerken Premiere Pro'da oynatmaya devam etme seçeneği - Optimize edilmiş derinlik ve alfa kanalı yapılandırması (tek Quicktime) bit - Ambisonic (yalnızca h.264) ses için Dışa Aktarma Desteği - HLG (Hybrid LOG Gamma) desteği - HDR dışa aktarma desteği of HEVC (H.265) - Panasonic AVC-LongGOP OP1B için dışa aktarma desteği - giriş ve kod dönüştürme işlevi. - Medya Tarayıcı Paneli - Twitter Hedef Gönderi - Adobe Audition CC için destek - Karakter Animator CC (önizleme) desteği - Kalite ve performansta iyileştirmeler. - Behance'de yayınlanan hedef - Birden fazla klip alımının dikilmesi . - Facebook'ta doğrudan yayınlama. - 4K formatı desteğini genişletin - Geliştirilmiş iş akışı görüntü sırası. - Ses yüksekliğinin otomatik düzeltilmesi. - Geliştirmeler kullanılabilirliği. - Kanallama MXF - Genişletilmiş DNxHD'yi destekler - IRT - HDR dönüştürme filtresi ile SDR'ye uyum - Zaman aralığı enterpolasyonu.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.41 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.