Anasayfa » Adobe Photoshop CC 2019 20.0.2 MacOS
Fotoğraf

Adobe Photoshop CC 2019 20.0.2 MacOS


Hakkında

Dijital görüntülerin işlenmesi ve düzenlenmesi için endüstri standardı olan Adobe Photoshop CC 2019, eksiksiz bir profesyonel rötuşlama araçları paketi sunar ve ilham vermek için tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleri ile donatılmıştır. Bunu düşünürseniz, dünyanın en iyi grafik tasarım yazılımı ve görüntüleri olan Photoshop CC ile yapabilirsiniz. Fotoğrafları, illüstrasyonları ve resimleri 3B olarak oluşturur ve geliştirir. Web sitesi tasarımı ve mobil uygulamalar. Videoları düzenleyin, resimler gerçek hayatı simüle eder ve daha fazlasını yapın. Herhangi bir fikri gerçekleştirmek için tek ihtiyacınız olan şey bu. Bir şey tasarlamak için herhangi biri için tasarlanmıştır.  Photoshop yaratıcı dünyası hareket etmeye devam ediyor. Afişlerden ambalaja, temel pankartlar, güzel web siteleri, logolar ve gösterişli ikonlar unutulmaz. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile harika bir şey yapabilir.  Sadece fotoğraf çekmek değil. Şaşırtıcı.  İster günlük baskılar isterse tam dönüşümler arıyorsanız, grafik tasarım yazılımımız, enstantanelerinizi sanat eserlerine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık aracı sağlar. Eski fotoğrafları ayarlayın, kırpın, çıkarın, rötuşlayın ve onarın. Sıradanı olağanüstü bir şeye dönüştürmek için renkler, efektler ve daha fazlasıyla oynayın.  Fırçaya güç verin. Özellikle illüstratörler için tasarlanan araçları hayal ettiklerinizi çizer ve boyar. Mükemmel simetrik desenlerle boyayın. Pürüzsüzleştirici vuruşlarla parlak görünüm elde edin. Ve 1000'den fazla ünlü illüstratör Kyle T. Webster'ın da dahil olduğu gerçek görünen kalemlere, kalemlere, işaretleyicilere ve fırçalara inanıyor.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.72 GB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • Yükleyici ve patch ikisi bir arada dosya içerisinde mevcut, eksik-hatalı indirmiş olabilirsiniz.

   • Ne yazıkkı,
    Yükleme yapılmıyor sadece pach paketi var içinde.
    Pro indirme yaptım yinede bu şekilde.

    • Dosya boyutu 1.72 GB, sadece patch’in bu boyutta olması sizce muhtemel mi? Lütfen eksik / hasarlı indirmediğinize emin olun.

 • Buradan indirip kurduğum yamalı ya da kırık uygulamalar macOS güncellemesinden sonra çalışır mı?
  macOS Catalina güncellemesini yapıp yapmamaya karar veremedim.

  • Merhabalar, tam olarak emin değilim. Bunu deneyerek tecrübe edebilirsiniz her uygulamada değişiklik gösterebilir.

   • merhabalar, photoshop indirdim fakat kuramiyorum, aktivasyonu nasil yapicam kisaca anlatabilirmisiniz tesekkurler

    • Merhaba içerisinde aktivasyon mevcut. Programı kurup kapatıp aktivasyon gerçekleştirebilirsiniz.

     • anladim, fakat asil sorum aktivasyonu nasil yapacagim? acinca prograni 7 günlük deneme sürenizi baslatalimmi diyor.

      Cevap: Kurulum esnasında internet bağlantınızı kapalı tutun. Kurulum bittikten sonra interneti açabilirsiniz.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.