Anasayfa » Icons8 5.6.6 MacOS
Fotoğraf

Icons8 5.6.6 MacOS


Hakkında

Icons8, grafik tasarımcıları, web ve grafikler için kullanıcı arayüzünden ilham almak için tasarımcılar için zengin tasarım kaynakları sağlayan dünyanın en büyük simgelerinden oluşan bir koleksiyon. Sanırım çoğu tasarımcı UI / UX bir noktada ilham almak için takıldı. Bu olduğunda, genellikle yararlı bir şeyler bulmak için bazı web tasarımlarına veya topluluklarına başvururlar. Son zamanlarda, tasarımcılara birçok tasarım kaynağı sağlayan Icons8 adında bir web sitesi buldum. Umarım bu, tasarımcıların yaratıcılığına elverişlidir.
Özellikleri

- Kullanıcılar PNG, SVG, EPS, PDF veya kaynak formatındaki simgeleri indirebilirler (100 piksele kadar olan tüm PNG dosyaları ücretsizdir; "Çok basit", ayrıca SVG'de ücretsizdirler); ICO formatı Windows uygulamasında mevcuttur.  - Web uygulamaları, Mac ve Windows var.  - Icons8 7 farklı stil geliştirir ve Apple, Microsoft ve Google yönergelerini takip eder. Ayrıca, simgelerini yerel işletim sistemi simgeleriyle birleştirirler.  - Simgeler vektörleri birleştirmek ve korunmuş formları var  - Tüm kullanıcılar özel efektler kullanabilir ve simgeler renk değiştirir.  - Kullanıcılar simgeleri Sketch, Photoshop, Xcode veya başka bir şeye sürükleyebilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

103 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.