Anasayfa » Adobe Photoshop Elements 2023 v21.0 Mac OS İndir
Fotoğraf

Adobe Photoshop Elements 2023 v21.0 Mac OS İndir


Hakkında

Adobe Photoshop Elements, fotoğraflarınızı ve videolarınızı işlemenize, organize etmenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan çok yönlü ve kullanıcı odaklı bir macOS görüntü düzenleme uygulamasıdır.
Özellikleri

Mac'iniz için basitleştirilmiş fotoğraf düzenleyici ve düzenleyici Ek olarak, Adobe Photoshop Elements, fotoğraf koleksiyonunuza göz atabileceğiniz ve önizleyebileceğiniz ve slayt gösterisi sunumlarını başlatabileceğiniz sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir. Yerleşik paylaşım özellikleri sayesinde, favori görüntülerinizi web üzerinden paylaşmak ve Facebook sayfanızda yayınlamak için Adobe Photoshop Elements'i kullanabileceksiniz. Hızlı ve sezgisel fotoğraf içe aktarma Ayrıca, dosyalardan, klasörlerden, kart okuyuculardan, dijital kameralardan veya sadece istediğiniz dosyanın adını arayarak yeni fotoğrafları kolayca içe aktarabilirsiniz. Adobe Photoshop Elements'in alt araç çubuğu, yalnızca birkaç fare tıklamasıyla kişileri etiketlemenize, yerler eklemenize, etkinlik eklemenize veya düzenleyiciyi açmanıza yardımcı olur. Kullanıcı dostu kitapçık tasarımcısı Ayrıca, Slayt oluştur menüsüne erişerek, DVD ve CD Ceketleri ile birlikte fotoğraf yazdırabilir, fotoğraf kitapları, tebrik kartları, fotoğraf kolajları veya takvimler, DVD menüleri oluşturabilirsiniz. Adobe Photoshop Elements tarafından sağlanan Hızlı, Kılavuzlu ve Uzman olmak üzere üç düzenleme modu, hem yeni başlayanların hem de ileri düzey kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Ek bir avantaj olarak, Adobe Photoshop Elements' Editör penceresinden mevcut araçları kullanarak fotoğraflarınızı kolayca düzeltebilir, geliştirebilir veya düzenleyebilirsiniz. Dahili görüntü düzenleyici Ek olarak, beğeninize göre ayarlayabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz çok çeşitli fotoğraf filtreleri ve efektler uygulayabilirsiniz. Ayrıca Adobe Photoshop Elements, kırmızı göz efektini kaldırmanıza, metin eklemenize, kırpmanıza, silmenize, boyamanıza ve resimlerinizin üzerine çizim yapmanıza olanak tanır. Güçlü ve tam özellikli görüntü yönetimi yazılımı çözümü Sonuç olarak, Adobe Photoshop Elements uygulaması, Mac'inizi kullanarak çok çeşitli fotoğraf işleme görevlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyan kapsamlı bir araç seti sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üzeri Not: Apple silicon işlemciler için: https://macindir.com/adobe-photoshop-elements-2023-apple-silicon.html
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.92 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.