Anasayfa » Movie Thumbnails Maker 2.3.2 Mac
Video Düzenleme

Movie Thumbnails Maker 2.3.2 Mac


Hakkında

Minnails Movie Maker, ilk bakışta en yeni filmlerin içeriğini yakalamanıza izin verir. En son filmler için harika bir manzara yaratmaya ne dersiniz? Movie Thumbnails Maker hepsi bir arada bir çözümdür, artık filmin içeriğini tahmin etmeniz gerekmez. 
Özellikleri

- AVI, WMV, RM, MPG, TS, MKV, MOV, FLV, MP4, RMVB, vb gibi çeşitli formatları destekler.   - Hızlı ve kullanımı kolay, tek bir tıklama ile inanılmaz bir genel bakış elde edebilirsiniz;  - özel arka plan rengi ayarları, kenarlık rengi, konum meta verileri vb.  - Toplu işlem, her film için bir konfigürasyon ile onece filmi birden fazla dosya işleme;  - BMP, PNG, TIFF, JPEG gibi çeşitli çıktı görüntü formatları.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

18 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.