Video Düzenleme

Adobe Premiere Pro 2022 v22.6 Mac


Hakkında

Her zaman yukarıda bir kesim olan video düzenleme. Premiere Pro, film, TV ve web için önde gelen video düzenleme yazılımıdır. Yaratıcı araçlar, diğer Adobe uygulamaları ve hizmetleriyle entegrasyon ve Adobe Sensei’nin gücü, görüntüleri tek bir kusursuz iş akışında gösterişli filmlere ve videolara dönüştürmenize yardımcı olur. Ve yeni uygulamamız Premiere Rush, aboneliğinize dahildir, böylece her yerde, tüm cihazlarınızda çekim yapabilir ve düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Özellikleri

Akıllı araçlar. Daha iyi hikaye anlatımı.
Premiere Pro, Hollywood film yapımcıları, TV editörleri, YouTuber’lar, kameramanlar – siz de dahil olmak üzere anlatacak hikayesi olan herkes tarafından kullanılır.

Yaratıcı akışınızda kalın.
Premiere Pro, hızlı dönen dizilerden uzun metrajlı filmlere kadar her şeyi kurgulamada endüstri lideridir. Entegre, verimli iş akışları, zaman çizelgenizden ayrılmadan çalışmanızı cilalamanıza olanak tanır. Ve Adobe Sensei tarafından desteklenen otomatik araçlar, zaman alan görevleri hızlandırır, böylece hikayenize odaklanabilirsiniz.

Herhangi bir kamera. Herhangi bir biçim. Herhangi bir platform.
8K’dan sanal gerçekliğe kadar herhangi bir modern formatta çekimleri düzenleyin. Geniş yerel dosya desteği ve basit proxy iş akışları, mobil iş istasyonlarında bile medyanızla çalışmayı kolaylaştırır. Herhangi bir ekran veya platform için optimize edilmiş içerik sunmak her zamankinden daha hızlı.

İhtiyacın olan her şey. Tam ihtiyacınız olan yerde.
Renk, ses ve grafik araçlarının yanı sıra Premiere Pro, After Effects, Adobe Audition ve Adobe Stock dahil olmak üzere diğer uygulamalar ve hizmetlerle sorunsuz bir şekilde çalışır. After Effects’ten bir Hareketli Grafik şablonu açın veya Adobe Stock’tan bir tane indirin ve uygulamadan çıkmadan özelleştirin. Premiere Pro, yüzlerce iş ortağı teknolojisiyle entegre olur.

Hassas ve basit renk derecelendirme
Yenilikçi Lumetri Color araçlarıyla eğri ayarlamalarında tahmin yürütmeyi ortadan kaldırın. Her eğrinin eşleştirilmiş değerlere sahip iki ekseni vardır, bu da seçici renk derecelendirmesini kolay ve doğru hale getirir.

Sesi anında iyileştirin
Temel Ses panelindeki yeni kaydırıcılar, inanılmaz sonuçlar için çevirmenizi veya arka plan gürültüsünü ve yankıyı kaldırmanızı sağlar.

Hareketli Grafik şablonlarına sahip İnfografikler Verilerinizin görselleştirmelerini hızla oluşturmak için elektronik tabloları yeni İnfografik Hareketli Grafik şablonlarına
sürükleyip bırakın. E-tablolarınızdaki herhangi bir güncelleme, bilgi grafiğinizde otomatik olarak güncellenir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.24 GB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.