Anasayfa » Adobe Premiere Pro İndir 2024 MacOS v24.1 Full
Video Düzenleme

Adobe Premiere Pro İndir 2024 MacOS v24.1 Full


Hakkında

Video düzenleme her zaman bir adım öndedir. Premiere Pro, film, TV ve web için lider video düzenleme yazılımıdır. Yaratıcı araçlar, diğer Adobe uygulamaları ve hizmetleriyle entegrasyon ve Adobe Sensei’nin gücü, çekimleri tek bir kusursuz iş akışında gösterişli filmlere ve videolara dönüştürmenize yardımcı olur. Yeni uygulamamız Premiere Rush da aboneliğinize dahildir; böylece tüm cihazlarınızda, istediğiniz yerde çekim yapabilir ve düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Özellikleri

Akıllı araçlar. Daha iyi hikaye anlatımı.
Premiere Pro, Hollywood film yapımcıları, TV editörleri, YouTuber’lar, kameramanlar ve siz de dahil, anlatacak hikayesi olan herkes tarafından kullanılır.

Yaratıcı akışınızda kalın.
Premiere Pro, hızlı ilerleyen TV dizilerinden uzun metrajlı filmlere kadar her şeyin kurgulanmasında sektör lideridir. Entegre, verimli iş akışları, zaman çizelgenizden ayrılmadan çalışmanızı tamamlamanıza olanak tanır. Adobe Sensei tarafından desteklenen otomatik araçlar da zaman alan görevleri hızlandırır, böylece hikayenize odaklanabilirsiniz.

Herhangi bir kamera. Herhangi bir format. Herhangi bir platform.
Çekimleri 8K’dan sanal gerçekliğe kadar herhangi bir modern formatta düzenleyin. Geniş yerel dosya desteği ve basit proxy iş akışları, mobil iş istasyonlarında bile medyanızla çalışmayı kolaylaştırır. Her ekran veya platform için optimize edilmiş içerik sunmak her zamankinden daha hızlı.

İhtiyacın olan her şey. Tam da ihtiyacın olan yerde.
Premiere Pro, renk, ses ve grafik araçlarının yanı sıra After Effects, Adobe Audition ve Adobe Stock gibi diğer uygulama ve hizmetlerle sorunsuz bir şekilde çalışır. After Effects’ten bir Hareketli Grafik şablonu açın veya Adobe Stock’tan bir tane indirin ve özelleştirin; üstelik tüm bunları uygulamadan çıkmadan yapın. Ve Premiere Pro yüzlerce iş ortağı teknolojisiyle entegre olur.

Hassas ve basit renk derecelendirme
Yenilikçi Lumetri Color araçlarıyla eğri ayarlamalarında tahmine dayalı çalışmayı ortadan kaldırın. Her eğrinin eşleştirilmiş değerlere sahip iki ekseni vardır ve bu da seçici renk sınıflandırmasını kolay ve doğru hale getirir.

Sesi anında iyileştirin
Temel Ses panelindeki yeni kaydırıcılar, inanılmaz sonuçlar için arka plan gürültüsünü ve yankıyı azaltmanıza veya kaldırmanıza olanak tanır.

Hareketli Grafik şablonlarına sahip infografikler
Verilerinizin görselleştirmelerini hızlı bir şekilde oluşturmak için e-tabloları yeni infografik Hareketli Grafik şablonlarına sürükleyip bırakın. E-tablolarınızda yapılan tüm güncellemeler infografiklerinizde otomatik olarak güncellenir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.15 veya üzeri, Apple Silicon veya Intel Core işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.