Anasayfa » Adobe XD CC 11.0.22 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe XD CC 11.0.22 Mac OS X


Hakkında

Adobe XD CC, tüm ürün ve hizmetler için kullanıcı deneyimleri tasarlamak, prototip oluşturmak ve paylaşmak için eksiksiz bir çözümdür. Web sitelerini, mobil uygulamaları ve daha fazlasını tasarlamak için hepsi bir arada UX / UI çözümü olan Adobe XD ile konseptten prototipe daha hızlı gidin. Sorunsuz, güçlü performansla, herhangi bir ekrana baktıkça işe yarayan ve iyi hissettiren deneyimler sunmak kolaydır. Adobe XD, günümüzün UX / UI tasarımcılarının gereksinimlerini karşılamak için, üstün hassasiyet ve performans sağlayan ve günlük görevleri kolay ve sorunsuz bir hale getiren sezgisel araçlarla üretilmiştir. Düşük kaliteli tel kafeslerden, interaktif prototiplere, dakikalar içinde herhangi bir ekrana kadar her şeyi oluşturmak için Grid ve esnek çalışma yüzeyleri gibi zaman kazandıran özellikler kullanın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11+
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

614 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.