Anasayfa » Nevercenter Silo Professional 2.5.5 Mac OS
Grafik - 3D - Animasyon

Nevercenter Silo Professional 2.5.5 Mac OS


Hakkında

Silo 2, yüksek poligon modelleri arasında, sert kenarlı yüzeylerin hassas ve hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlayan, zahmetsizce geçiş yapabilme özelliğine sahip, 3 boyutlu bir modelleme uygulamasıdır. 3D mimari fikirleri hızla keşfetmek için video oyunları ve filmler için 3D karakterler oluşturmaktan kullanılabilir.
Özellikleri

-Subdivisión yüzey  -Tüm alt bölümler  -Kırım kenarları  -Malzeme Editörü  -Otomatik haritalama UV -etkileşimli düzenleme dokular  -özel nokta, spot aydınlatma ve sonsuz entegre -Playback  -tamamen özelleştirilebilir arayüz  -yenilikçi “sayfa düğmeleri”  -A Kısayol tuşlarının tam olarak özelleştirilmesi -Çok büyük fare stilleri -Birimler veya metrik  -Ayarlanabilir doku dokusu  -Kalıcı veya kalıcı olmayan seçim  -Parametreli ilkel oluşturma  -Çokgen ve çokgen oluşturma araçları  -Instancias -References dosyası  -Diziler -Lathe ve ekstrüzyon oluşturur  -Editör sayısal  -Geometri eklemek araçları 
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.