Anasayfa » Adobe XD v38.0.12 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe XD v38.0.12 MacOS


Hakkında

Adobe XD CC, tüm ürün ve hizmetler için tasarım, prototip oluşturma ve kullanıcı deneyimlerini paylaşma için eksiksiz bir çözümdür. Etkileşimli prototip s Tasarım tıklayarak Git prototipler. Büyük uygulamalarda gezinmeyi görüntülemek için çizim yüzeylerini bir araya getirir. Çizim alanındaki tasarım öğelerini birbirine bağlayan B. Hücreler ekranları yeniden oynatır. Deneyimi test etmek ve doğrulamak için görsel kontroller kullanarak etkileşimler ekleyin. Prototipler gönderin ve geri bildirim alın Tasarımlarınıza yorum yapmak için başkalarıyla paylaşabileceğiniz web bağlantıları oluşturun. Veya bir web sitesine yerleştirin, örneğin Behance. Yorumlar, tasarımınızın prototipi veya belirli bileşenleri ile doğrudan ilgili olabilir. Bir yorum eklediğinizde hemen bilgilendirileceksiniz. Değişikliklerinizi görüntülemek için, denetçilerin bağlantıyı tarayıcıya yeniden yüklemeleri yeterlidir. Çizim yüzeyleriyle sıvı çalışma İster bir ister yüzlerce çalışma alanıyla çalışıyor olun, ne olursa olsun: XD'nin performansına güvenebilirsiniz. Bir proje içindeki farklı ekranlar ve cihazlar için istediğiniz sayıda tasarım oluşturun. Sarsmadan veya kekelemeden kaydırın ve yakınlaştırın. Bir şablon seçin veya kendi çizim alanınızı tanımlayın. Tasarım korunurken tasarım öğelerini yüzler arasında kopyalayın. Tekrarlayan ızgara Tasarımında kişi listesi veya fotoğraf galerisi gibi bir öğe seçin ve yatay veya dikey yönde aynı frekansta çoğaltın. Tüm stiller ve mesafeler korunur. Makaleyi düzenlediğinizde, değişiklikler tüm tasarıma uygulanır. Boyunca platform desteği Kontrol Paneli "Öğeler" Renkler ve biçimler karakterleri pratiktir ve "Öğeler" (eski adıyla "Semboller") paneline eklendiğinde yeniden kullanılabilir. Bu panel aynı zamanda simgeleri de içerir. Panelde bir rengi veya formu düzenlediğinizde, değişiklik otomatik olarak belge boyunca yapılır. Yeni nesil semboller Zaman kazandıran sembollerle çalışın. Kullanıma hazır bileşenler, bir belgedeki bir öğenin her bir örneğini gereksiz aramayı ve düzenlemeyi sağlar. Bir örneği düzenlediğinizde, diğer tüm örnekler otomatik olarak güncellenir. Belirli varlıkların üzerine yazmak da mümkündür. Semboller, tekrarlayan ekranlarda nesneler olarak da kullanılabilen vektör grafikleri, raster görüntüler veya metin nesneleri olabilir. Creative Cloud Libraries Kütüphanelerle entegrasyon Creative Cloud, Adobe CC XD, Photoshop CC, Illustrator CC veya herhangi bir Creative Cloud uygulamasında oluşturulan renklere ve karakter formatlarına erişmenize ve bunları tasarımınızda kullanmanıza olanak tanır.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

850 MB .dmg


1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.