Anasayfa » Aescripts Universal Audio v1.6.6 Mac
Ses Düzenleme

Aescripts Universal Audio v1.6.6 Mac


Hakkında

Aescripts Universal Audio 1.6.6 Animasyonları VO'ya mı yoksa müzik mi? Tek bir düğmeyle tüm kompozisyonlarınızda ses akışı sağlayın, projenizde nerede olursanız olun, her zaman size ses referansı ve işaretler vererek animasyonlarınızı düzenleyin ve düzenleyin.
recomps, ana comp ile precomps arasında ileri geri atlayarak sonuca vararak temel noktalara işaretçileri yerleştirmek veya sesinizi pre-comp'larınıza kopyalamak ve doğru sıralandığından emin olmak, sadece hepsini yeniden hizalamak zorunda kalabilirsiniz Ön hazırlıklarınızı yeniden zamanlama veya sesinizi değiştirme. Bilgisayarınız daha da iç içe geçmiş zamanlara bile giremez. Universal Audio, önceden kaydedilmiş seslerle çalışmak için kusursuz bir çözüm olarak tasarlanmıştır; böylece sese zamanlama yaparken yaratıcı akışınızı kesmenize gerek kalmaz, seçili katmanlarınızı tüm zaman boyunca akış halindeyken bulunduğunuz yerde ses referansı vermek için bir düğme sunar. tüm comps'leriniz, tüm işaretleyicileri ses katmanlarınızdan korumak ve referans katmanına zaman göstergeleri ekleme seçeneği sunmak, böylece ana kompozisyonunuzda şimdiki zamanın ne olduğunu her zaman bilirsiniz. Evrensel yaptığınız hangi ses katmanları ana sesiniz olarak hatırlanacaktır, bu yüzden her yenileştirmeye tıkladığınızda, yeni kompozisyonlar ekledikçe, bu yeni kompozisyonlarda ses referansı sağlamak için sadece yenileme düğmesine basmanız gerekir. Etkileri kapatıp projeyi yeniden açsanız bile, ses kaynağı katmanlarını hatırlar, böylece evrensel sesi yenilemeye, yeni kompozisyonlar eklemeye ve senkronizasyonda canlandırmaya başlayabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.