Anasayfa » iZotope Nectar 3.10 macOS
Ses Düzenleme

iZotope Nectar 3.10 macOS


Hakkında

Vokal karıştırmak için tasarlanmış en sofistike alet seti iZotope Nectar 3.10 ile tanışın. Ses zincirinizin her yerine hitap edin ve birkaç saniye içinde profesyonel sesli vokaller edinin. İlk olarak 2010 yılında tanıtılan Nectar, tüm dünyadaki stüdyolarda, saniyeler içinde profesyonel bir sonuç elde etmek için tasarlanmış dünya standartlarında işleme sunan bir alan buldu. Sürüm 3 ile Nectar, vokal parçalarınızın vokal üretim zincirinin her bir bölümünü ele alarak, paha biçilmez makine öğrenme özellikleri, yenilikçi yeni sinyal işleme ve oturumunuz boyunca iletişim sağlayarak şarkı söylemesine yardımcı olur.
Özellikleri

Ses eklentisi tasarımının zirvesi Nectar 3'teki her modül, zamanınız ve deneyiminiz düşünülerek yeniden tasarlandı. Anahtar modül ayarları, yeniden boyutlandırılabilir bir arayüz, heyecan verici ölçüm animasyonları ve yeni bağlamsal seçim ayarları ile etkileşime girmenin yeni yolları ile, o kadar yumuşak bir görsel deneyim ki topuzlara ve faderlara geri dönmek istemeyeceksiniz. Vocal Assistant Ek bir güvenilir kulak çifti gibi, Vocal Assistant da sesinizi dinler ve seviye tutarsızlıklarını tespit edip ve otomatik olarak ayarlayarak, rezonans tepe değerlerini, tınım çeşitlerini ve sert frekansları belirleyerek başlamanıza olanak tanır. Vocal Assistant, EQ düğümlerini akıllıca ayarlayacak, dinamikleri analiz edecek ve önerilen sıkıştırma ayarlarını ayarlayacak, sinir bozucu sibilantları kaldıracak, alan, ambiyans ve daha fazlasını yaratacaktır. En uygun başlangıç ​​noktasına geldiğinizde, kişisel dokunuşunuzu ekleyin ve tadına bakmak için ayarlarınızı değiştirin. Unmask Unmask, diğer karışım elemanlarını ortadan kaldırarak vokalinizi ön plana çıkarmak için karışımınızın geri kalanıyla doğrudan iletişim kurar. Eklentiler arası iletişim sayesinde Unmask, sesiniz için mükemmel yuva oluşturmak üzere herhangi bir Nectar 3, Neutron 2 Advanced (ayrıca satılır) veya iZotope Relay (Nectar 3 ile birlikte verilir) ile iletişim kurar. iZotope, dünyadaki profesyonel stüdyolarda bir endüstri standardı olan cerrahi, sezgisel ve gerçekten şeffaf perde ayarlama yetenekleri sağlayan Melodyne 4 esasını içermesi için Celemony ile ortaklık kurmuştur. Nektar 3 ayrıca diyalog veya sesli kayıtlardaki nefesleri akıllıca tespit edebilen ve otomatik olarak bastırabilen iZotope RX Breath Control ile birlikte gelir.
İndirme Linkleri

Turbobit

316 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.