Anasayfa » Arturia Analog Lab 4.1.0.3413 macOS
Ses Düzenleme

Arturia Analog Lab 4.1.0.3413 macOS


Hakkında

Arturia Analog Lab 4.1.0.3413 İlham, yaratıcılık ve performans için tercihiniz. 30'un üzerinde klasik klavyeden, sezgisel kontrollerden ve kesintisiz entegrasyondan 6500'ün üzerinde şaşırtıcı hazır ayar.
Bu mükemmel klavye sesini mi arıyorsunuz? Başka yerde arama. Analog Lab, ödüllü V Koleksiyonumuzdan binlerce sıcak ön ayar synth ve klavye sesine kolay erişim sağlar. İster müzik yapımcısı, ister canlı sanatçı, ister ses tasarımcısı, ister sadece hayranı veya eski synth ve klavyeleri olun, Analog Lab sizi havaya uçuracak. Huşu uyandıran sesi olağanüstü kullanım kolaylığı ve harika özellikler ile birleştiren onlarca inançlı modellenmiş cihaza anında erişim. Müzikal yolculuğunuzdaki her adımda ilhamınızı keşfedin. Mac kullanıcıları için erken bir Noel! Geçtiğimiz hafta saymazsak, bu Arturia eklentilerini tersine çevirmek için 50 artı adam saati harcadım. Yasal koleksiyonum V koleksiyonuna sahip olmama rağmen, Başbakanlarımda en çok talep edilenlerdi. 7. Çok fazla çalışma var ve indirmelerden aldığım yaklaşık 2-3 dolar bazen bütün günleri ayırmaya çalışmak zorunda kaldığım için çok zor bu saatler, 12 saat artı ve müzik yaparak ya da ailemle vakit geçirerek çalışarak zamanımı kaybediyorlar, bu yüzden beni desteklemek ve gelecekte daha fazla yayınlamaya devam etmeme izin verirseniz, lütfen tavsiye yoluyla premium hesap satın alarak beni desteklemeyi düşünün. Destek Me.txt dosyasındaki bağlantılar
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.20 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.