Simülasyon Strateji

Cities in Motion 2 1.6.3 Mac


Hakkında

Cities in Motion 2, popüler toplu taşıma simülasyon oyunu Cities in Motion’ın devamı niteliğindedir. Şehirlere sürekli değişen ihtiyaçlarını sağlamak için ulaşım ağınızı oluşturun, yönetin ve yönlendirin. CIM2, çok oyunculu oyun modları, gündüz ve gece döngüleri, zaman çizelgeleri ve dinamik şehirler gibi yeni özellikler sunar.

Ulaşım ağının kurulması, şehrin büyümesini doğrudan etkileyecektir. Uygun fiyatlı ulaşım, orta sınıf konut ve iş yerleri getirirken, daha pahalı ve egzotik seçenekler üst düzey işletmeleri beraberinde getiriyor. Otobüsler, tramvaylar, feribotlar ve daha pek çok farklı araçtan yararlanın.

Yalnız inşa edin ya da bir arkadaşınızla işbirliği yapın. Verimli trafikten uzak yollar oluşturmak için yeni uygulanan otobüs şeritlerini kullanın. Ulaşım saatlerini yöneterek ve vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak acele saatiyle mücadele edin.

Özellikleri

  • Dinamik şehirler
  • Oyuncunun seçimleri şehir büyümesini etkiler
  • Gündüz ve gece döngüsü
  • Zaman çizelgelerini yönetme
  • Hem kooperatif hem de rekabetçi modlarla çok oyunculu
  • Kampanya ve korumalı alan modları
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: Snow Leopard 10.6.3

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

496 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.