Anasayfa » AI War 2 1.023 macOS
Simülasyon Strateji

AI War 2 1.023 macOS


Hakkında

AI War 2 , zaten sahte yapay zeka tarafından fethedilmiş bir galaksiye karşı büyük bir strateji / RTS melezidir. Aynı zamanda “ 2009'da 'bu yılın en iyi strateji oyunlarından biri' olarak adlandırdığımız [Arcen's] enormo-space RTS AI War'un devamı (Sy Tom Sykes, PC Gamer) Strateji oyunlarındaki en aldatıcı ve beğenilen yapay zeka, bir dizi karşılıklı düşmanla geri döner. Bir kez daha tüm galaksiyi ele geçiren orijinal AI'nın daha gelişmiş bir versiyonuyla yüzleşin, sizi sadece küçük bir gezegen bırakır. Sonra dışarı çıkın ve buna rağmen akıllıca geçmenin bir yolunu bulun. Tüm yeni capturable'lar, daha büyük filolar ve korsanlık yetenekleri yardımcı olacaktır. (İhtiyacınız olacak.) Ya da kendinizi nanokaust, makrofajlar, dyson küreleri ve daha fazlasını içeren çok daha karmaşık bir galaktik mücadeleye bırakın. Diğer grupların her birinin kendi hedefleri, kuralları, birimleri ve tamamen benzersiz ekonomileri vardır. Senaryoyu yeterince karmaşık hale getirin ve “Dünya Savaşı devam ediyor, ortasındaki küçük bir çiftlikte bulunuyorsunuz, kimse sizi sevmiyor, ama o dev bir kızgın düşman liderini öldürebilirseniz, bunların hepsi bitmiş." Bu üstte görünüyorsa - ve açıkçası bu parça bazı insanlar aramasına rağmen hayal etmemiz için yorucuysa - bir mola verin ve belki de tüm tüketen bilgisayar virüsünü müttefikiniz olarak kırın ve yıldız boyutlu uzaylıyı ikna edin aniden daha az kibirli bir yapay zeka alırken sırtınızı izlemek için kurdeşen.
Özellikleri

Modernize edilmiş ve süperşarjlı. Orijinal AI Savaşı'nın başlamasından bu yana on yıl geçti ve oyun dünyası çok değişti - bunu okumak için kullandığınız herhangi bir cihazdaki mevcut bilgi işlem gücü gibi. Düşmanları öncekinden daha zorlu ve akıllı hale getirmek ve birçok durumda 120 fps'de çalışan yüz binlerce ünitenin simülasyonlarını oluşturmak için tüm durakları çıkardık. CPU'nuzda herhangi bir ek yük olmadan simülasyonu hızlandırabilir ve yavaşlatabilir ve istediğiniz zaman duraklatabilirsiniz. Arayüz yine de% 95 oranında yapacağınız şeyleri otomatikleştirerek zamanınıza saygı duyar. Diğer% 5 için casus nanitleri yerleştirmek, otomasyon kurallarını değiştirmek veya devre dışı bırakmak veya filo kompozisyonlarınızı istediğiniz kadar yeniden tasarlamak gibi gelişmiş özellikler var. Aerodinamik, ancak daha derin. Bazen bir netice “aerodinamik” olduğunu söylediğinde, gerçekten “aptalca” anlamına gelebilir. Ve buradaki bazı alanlarda gerçekten daha az sayıda küçük seçenek vardır: her bir yemeğin nasıl yıkanacağına karar vermek zorunda değilsiniz; bulaşık makineniz var. Ve dürüst olmak gerekirse, yaptığınız iyi bir şey, çünkü karmaşık ve kafa karıştırıcı senaryoların tavşan deliği istediğiniz kadar derin. İlginç stratejik kararlar verdiğiniz tüm bu parçalar? Bu bitler her zamankinden daha zor ve karışmak için eski sıkıcı alışkanlıklara geri dönemezsiniz. Beklemek, planlamak, hayal etmek ... ve sonra hepsini bir kenara atmak ve her şey yan yana olduğunda pantolonun koltuğunda bulmak için dikkatine ihtiyacın var. Ezberlemek için çok şey var (ama araç ipuçları her zaman orada, zaten) ve her zaman alışılmadık bir unsur var. Hızlı tıklamak size yardımcı olmaz. AI Savaşı'nı kazanmak için fikirlerinizi doğaçlama yapmanız, uyarlamanız ve kullanmanız gerekir. Olması gerektiği gibi. Bazı Önemli Noktalar Nasıl?
  • Her biri kendi hedefleri ve stratejileri olan birçok isteğe bağlı grup yaşayan bir galaksi yaratır.
  • Yeni bir Filo sistemi size eskisinden çok daha fazla gemi verir ve imparatorluğunuzu her zamankinden daha fazla özelleştirmenizi sağlar.
  • Bir ton harita türü ve daha da çeşitli hale getirmek için birçok alt seçenek.
  • AI veya uzaylılarla yakalamak ya da kesmek için hedefler, işe alım, müttefik taraflar ve hedefler.
  • AI'nin Warden, Hunter ve Praetorian Guard alt filoları, hem sizin hem de AI'nın birbirinizle nasıl etkileşime girdiği konusunda yeni zorluklar (ve bazen fırsatlar) sağlar.
  • Kolay erişilebilir XML'de birçok kol ile çılgın moddabilite.
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.76 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.