Anasayfa » Felix The Reaper 1.12.0 Mac
Strateji

Felix The Reaper 1.12.0 Mac


Hakkında

Felix Reaper zorlu bir tek oyunculu bulmaca oyunudur. Görevi insanların ölmesini sağlamak olan Felix rolünü üstleniyorsunuz. Bunu yapmak için Felix gölgelerde çalışmalı ve imanı yeniden düzenlemelidir ki ölüm her zaman sonuçtur. Özünde, oyun gölgeleri manipüle etmekle ilgilidir, böylece Felix hedeflerini gölgelerle güvenli bir şekilde kaplayabilir. Çekirdek oyun, bir Hitman Go'ish, Monument Valley'ing ve Sokoban benzeri basitliğe sahip. Başarılı bir Reaper olmak için ustalaşmanız gereken üç kural vardır : Kural # 1: Gölgelere sadık kalın Her seviye ızgara tabanlı bir platformda ayarlanır. Izgaranın kareleri ya aydınlatılmış ya da gölgelidir ve Felix işini gölgelerde yapmak zorundadır. Kural # 2: Gölgeleri kontrol edin Felix, hedefine ulaşması için yeni yollar yaratmak için güneşi döndürme ve nesneleri taşıma yeteneğine sahiptir. Kural # 3: İnsanların öldüğünden emin olun Her seviyenin nihai hedefi, hedeflerinizi belirlemek ve onların yapıcılarıyla buluşmasını sağlamaktır. Bu temel oyun deneyimine ekstra bir şey eklemek için, onu hikaye anlatımı, ölüm, dans, sanat tarihi, aşk ve komedi gibi derin katmanlara sardık. Bu şekilde, beyninizi Ölüm hakkında karmaşık bir şekilde düz gölge bulmacaları üzerinde kaynatırken sağlıklı bir hikaye dünyasının tadını çıkarırsınız.
Özellikleri

  • Zorlu tek oyunculu bulmaca oyunu.
  • Reaper olarak işi üstlenin ve insanların öldüğünden emin olun.
  • Gölgede kaldığınızdan emin olun. Işık yaşamın alanıdır. İyi değil.
  • Hedefinize ulaşmak için gölgeleri kontrol edin.
  • Tehlikeli aşk ve tuhaf karakterlerin çerçevelemesinin tadını çıkarın.
  • Felix ile birlikte 10'dan fazla bağımsız müzik sanatçısının orijinal film müziğinde dans edin.
  • Ekstra bir meydan okuma için zaman denemelerinin ve zorlu seviyelerin kilidini açın.
Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci : Intel Core i5 veya üstü
  • Bellek : 4 GB RAM
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.29 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.