Anasayfa » Weedcraft Inc 1.3 MacOS
Simülasyon Strateji

Weedcraft Inc 1.3 MacOS


Hakkında

Weedcraft Inc Amerika'da ot üretme, yetiştirme ve satma , ülkenin bu zahmetli ve gelecek vaat eden bitki ile karmaşık ilişkisinin finansal, politik ve kültürel yönlerini derinlemesine inceliyor . Marijuana moguls'larının otlarının üretimini ve dağıtımını yönettikleri için kaynakları dikkatli bir şekilde önceliklendirmeleri gerekecektir. Katil bitkileri yetiştirin, şeytanın marulunun benzersiz suşlarını yaratmak için melezleyin, büyüyen bir personel kiralayın ve yönetin ve rekabete hazır olun. Gerçek hayatta olduğu gibi, tomurcuk işi çok sayıda sorunla birlikte bolca fırsat sunar. Kârı en üst düzeye çıkarmak için ne zaman ve nerede ekstra risk alacağınıza karar verin, ancak dikkatli olun, polisler ve politikacılar kendi açılarında çalışıyorlar. Anlayışlı ve ayrıntılı bir şekilde sunulan önemli, tartışmalı bir konu olan Weedcraft Inc, reefer'ı yönetenlere, tomurcuklanan imparatorluğunuz büyüdükçe (veya çevresinde) çalışmak için çeşitli senaryolar ve benzersiz karakterler sunan bir meydan okuma sunuyor. Politikacılarla uğraşmayı, polisi ödemeyi, tıbbi esrar hakları için savaşmayı veya yasal sistemi çalıştırmayı tercih ederseniz, hepsi yapışkan yapışkan ve kıyasıya kurumsal karınız adına.
Özellikleri

  • Anlaşmazlık, içgörü ile sunuldu.
  • Tomurcuklanan işletmenizin ekonomisini ve dağıtımını yönetin.
  • Önemli olan seçimler, kendi motivasyonları olan karakterlerin hepsi mizah ve kalpli bir hikayede sunuldu.
  • Büyüme odanızı en iyi verim için donatın ve büyümenizin her unsurunu kontrol edin. Beslenmeyi ayarlayın, sulayın ve bitkilerinizi düzeltin, hatta tamamen yeni suşlar üretin!
  • Yasaları değiştirin, toplumu değiştirin ve çevrenizdeki dünyanın ürününüzü algılama biçimini değiştirin.
  • Kurallara göre oynayın, kırın ya da biraz bükün. Weedcraft Inc.'de ahlak kayıyor.
  • Çalışanları işe alın ve kovun, rekabeti ve yasaları emrinize hiçbir şekilde bozmayın. Ya da düşmanlarınızı yakın tutun ve arkadaş edin, seçim sizin.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12.1 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.57 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.