Anasayfa » Aimersoft Video Suite 12.0.0.6 macOS
Dönüştürücü

Aimersoft Video Suite 12.0.0.6 macOS


Hakkında

Videoları dönüştürmek, sıkıştırmak, indirmek, DVD yazmak ve daha fazlası için hepsi bir arada video çözümünüz. Aimersoft Video Suite, tüm dijital video formatları arasında kayıpsız kalitede dönüştürme yapmanızı sağlar. Bu yazılımla, WebM, HEVC, FLV, MP4, MOV, MTS ve daha fazlası dahil olmak üzere 1.000'den fazla video formatını dönüştürebilirsiniz. Beklendiği gibi, HD 720P/480P, Full HD 1080P ve UHD 4K videoların giriş/çıkışlarını destekler. Aşağıdaki adım adım kılavuzları öğrenelim.
Özellikleri

– GPU hızlandırma ile yüksek hızlı dönüştürme. – Herhangi bir medya dosyasını kalite kaybı olmadan sıkıştırın. - Yaratıcılığınız için tam özellikli video düzenleyici. – Çevrimiçi Videoları İndirin – DVD'yi Kopyalayın ve DVD'yi zahmetsizce yazın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.11 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

206 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.