Anasayfa » Airfoil 5.10.6 Mac
Ses Düzenleme

Airfoil 5.10.6 Mac


Hakkında

Airfoil, Mac'inizde çalınan sesi kablolar olmadan kullanılabilen herhangi bir cihaza gönderen bir uygulamadır. Airfoil ile Mac'inizdeki sesler iPhone, iPod Touch, iPad, Android, Mac, Windows, Linux, AirPort Express, Apple TV ve AirPlay uyumlu cihazlarınızda çalacaktır. Müziğin çalınmasına izin verin Airfoil'in hedefi, kablosuz bağlantı kullanarak kablosuz olarak diğer cihazlarda Mac'inizdeki müzik ve ses dosyalarını çalabiliyor olmanızdır. Süreç basit: Airfoil'u açarsanız, istasyonu ve hazır kaynağı seçersiniz. Spotify, iTunes, QuickTime, Safari, Mac'inizdeki sesleri ve ses çalabilecek veya çalabilen herhangi bir uygulamayı çalabilirsiniz. Airfoil ile sesi düzenleyebilir ve yerleşik ekolayzır kullanarak efektleri uygulayabilirsiniz. Kullanılabilirlik Airfoil karmaşık görünse de, öyle değildir. Kirli iş uygulaması, sadece yayıcı kaynağı ve alıcı cihazı seçmek zorunda. Kaliteli tasarım Airfoil çok basittir ve açılır menüler ile çalışır. Stabilite ile ilgili olarak  , Airfoil sesi doğru şekilde yeniden üretirken, bağlantınız çok iyi değilse, bir miktar gecikme veya kesinti olabilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.