Anasayfa » Algoriddim djay PRO AI 5.1.6 MacOS
Ses Düzenleme

Algoriddim djay PRO AI 5.1.6 MacOS


Hakkında

djay Pro, DJ’ler için eksiksiz bir araç seti sunar. Eşsiz ve modern arayüzü, milyonlarca parçaya anında erişmenizi sağlayan, iTunes ve Spotify ile sofistike bir entegrasyona dayanmaktadır. Bozulmamış ses kalitesi ve HD dalga biçimleri, dört deste, ses efektleri ve donanımların entegrasyonu gibi güçlü bir dizi özellik, oyunlarını yeni zirvelere taşımak için sonsuz yaratıcı esneklik sağlayacaktır.

Djay Pro’nun kalbinde, tek bir pencere arayüzünde güçlü bir müzik kütüphanesi ile esnek fonksiyon katmanları sağlayan yenilikçi ve modern bir kullanıcı arayüzü bulunuyor.
Yatay ve dikey renkli çekim örneklerinin dalga biçimleri ve canlı bateri ve FX rafları dahil, daha gelişmiş modlarla sanal vinil kayıtlarında gerçek yuvalar sunan kazanan döner Apple Tasarım Ödülü’nün tasarımını birleştirir. Eşzamanlı olarak dört parçayı oynatın, karıştırın ve eşleştirin.

20 milyondan fazla şarkıya anında erişim
Yeni müzik kütüphanesi Pro, djay’i yerel iTunes parçalarıyla birlikte tek bir kütüphaneye sorunsuz bir şekilde yerleştirerek Spotify Cloud’u birleştirmenizi sağlar. Bu, müziğinizin nerede bulunduğu önemli değil, şarkıları seçmek için benzeri görülmemiş bir esneklik sağlar.

Spotify
djay Pro, Spotify ile entegre edilen ve milyonlarca parçaya anında erişim sağlayan ilk profesyonel DJ yazılımıdır. Djay’deki spotify entegrasyonu, mevcut tüm çalma listelerinizi, olağanüstü ve kaydedilmiş şarkıları, güçlü arama yeteneklerini, grafikleri, navigasyon ve önerileri akıllı şarkılarla eşleştirmenizi içerir.

djay Pro’daki iTunes Müzik kütüphanesi, iTunes ile sofistike entegrasyon sağlar. Müzik kitaplığınızı çalma listesi, sanatçı, albüm, tür, anahtar, geçmiş ve daha fazlasına göre tarayabilirsiniz. Güçlü çevrimiçi arama, ipuçlarını verimli bir şekilde bulmanızı ve aynı anda kitaplığınıza göz atmanızı sağlar.

Güçlü ses aktarımı
Yeni nesil djay Pro’nun ses aktarım teknolojisi, farklı yerel dosyalar olmadan, bulut tarafından işlenen ve iletilen, ultra düşük gecikme, gelişmiş efektler, canlı analiz (anahtar, BPM, gratings renkler, dalga şekilleri rengi) sağlar.

Tüm müziklerin Echo Nest analizi ile desteklenen Match Match, şu anda çalmakta olan özelliklerle iyi giden parçaları öneren türünün ilk örneği olan yenilikçi bir model. Zevkinize ve müzik tarzınıza uygun yeni müzikler keşfetmenize yardımcı olur.

Güçlü araçlar. Teknolojisi. 
OS X için özel olarak tasarlanmış olan djay Pro, 64 bit işleme, çok çekirdekli izlerin analizi, Retina ekranları ve 5K desteği, saniyede 60 kare grafik işleme ve ses kalitesi bozulmadan masaüstünün hesaplama gücünü kullanır. djay Pro, sağlamlığı, eşsiz performansla birleştirerek, DJ’ler için güçlü ve güvenilir bir çözüm sunuyor.

Döngüler ve karşılaştırmalar
djay Pro, çok çeşitli gelişmiş DJ araçları sunar. Giriş ve çıkış döngü noktalarını manuel olarak ayarlayın, bir şarkının parçasını veya Bounce-Loop ile canlı remix’i sürekli olarak birbirine bağlamak için Auto-Loop’u kullanın. Birkaç nokta Cue, dalga biçimindeki işaretleyicileri ayarlamanıza ve atlamanıza izin verir.

Kayıt
djay Pro, karışık çıkışı gerçek zamanda yakalamanızı sağlar, böylece dünyanın geri kalanıyla paylaşabilirsiniz. Kayıtlar bir WAV dosyası veya yüksek kaliteli sıkıştırılmış format olarak kaydedilir. Dahili kayıtlar paneli, dosyalarınızı iTunes’a önizlemenizi, kaydetmenizi ve vermenizi sağlar.

anahtar yazışması
djay Pro, bir şarkının anahtarını otomatik olarak algılar ve onu müzik kitaplığınızdaki aynı anahtar şarkılarla birleştirebilir. Farklı anahtarlardaki şarkıları transpoze edebilmenizi ve müzik kitaplığınızın tamamını stüdyo kalitesinde mix’ler oluşturmak için mükemmel bir şekilde anahtarlamanızı sağlar.

ses FX
Gerçek zamanlı seste bir dizi profesyonel efekt mevcuttur. Önceden yüklenmiş ses efektleri arasında Flanger, Phaser, Echo, Gate, Bit Kırıcı, Filtre (High Pass, Low Pass) ve altı önceden belirlenmiş anlık efekt bulunur: Absorbe, Drift, Sway, Crush, Punch, Twist. En fazla 30 ek yeni nesil ses efektleri Sugar Bytes, uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabilir. Eşzamanlı olarak benzeri görülmemiş yaratıcı ifadeye izin vererek, birden fazla efekt cihazını eşzamanlı olarak dört katlı olarak senkronize edebilir ve dizebilir.

Sampler
Yeni örnekleyici, sesleri aktive etmenizi ve müziğin en üstünde davul ritimleri oluşturmanızı sağlayan yeni bir yaratıcılık katmanı ekler. “Sound FX” den “Dubstep” e kadar geniş kapsamlı paketlenmiş içeriğe ek olarak, sunum sırasında hızlıca yüklenebilen kendi örnek banklarınızı oluşturmak ve kaydetmek için yerel parçalarınızı gerçek zamanlı olarak test edebilirsiniz.

BPM senkronizasyonu ve ritimlerin karşılaştırılması
Pro djay’deki gelişmiş algılama ritmi ve tempo, iki parçayı anında senkronize etmenizi sağlar. Esnek titreşim ızgaraları dinamik temposunu destekler ve dalga formlarının üstündeki isabetlerin kesin yerini sağlar.

USB çok kanallı ses arayüzleri
djay Pro ana çıkıştan bozulmamış ses kalitesini yaparken kulaklık sayesinde mix önizleme sağlayan USB ses arayüzleri için yerel destek sağlar.

MIDI Control
djay Pro, mevcut profesyonel DJ donanımı ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Pioneer, Numark, Reloop ve kutu dışındaki diğer üreticilerin 50’den fazla MIDI kontrol cihazını desteklemenin yanı sıra, djay Pro ayrıca gelişmiş bir MIDI öğrenimini de içeriyor. Cihazınızdaki her kontrol donanımını djay Pro’daki bireysel eylemlere atamanıza ve yapılandırmasını stil ve performans gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirmenize izin verir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14.4 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

339 MB .dmg






1 yorum

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.