Ses Düzenleme

Audio Hijack 4.2.2 macOS


Hakkında

Audio Hijack 3.6.2  bilgisayarınızda sesi kullanma şeklinizi büyük ölçüde değiştirerek, istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde ses dinleme özgürlüğü verir. Audio Hijack ile herhangi bir sesi kaydedin ve geliştirin – bu dijital ses deneyiminizin temel taşıdır

Yeni yineleme programı Audio Hijack, yepyeni bir arayüz bloğuna, kayıt ayarları için bir dizi şablona, ​​tek bir oturuma birden fazla ses kaynağını desteklemeye, gürültü azaltma için özel filtrelere (Denoise, Declick, Dehum ve diğerleri) sahip oldu. Audiofiller kayıpsız sıkıştırma formatı FLAC kullanma yeteneğini takdir edecektir.

Audio Hijack 3 ile, herhangi bir uygulamadaki sesleri DVD oynatıcıyla, İnternetten ses akışını kullanarak, VoIP servisleri ile konuşmaları kaydetmek, LP’lerden, manyetik kasetlerden, mikrofonlardan ve diğer analog kaynaklardan ses almak için kaydedebilirsiniz. Ses kalitesini artırmak için işlem sonrası aletler yardımıyla işlem sonrası yapılabilir. Tek kelimeyle – Mac’inizi yeniden üretebilecek her şey Audio Hijack’i kaydedebilir.

Özellikleri

Ses kaydet  herhangi bir uygulamadan  (Skype, AM / FM  radyo , iChat ve  benzeri)  •  ekleme yeteneği  etkilerinin  herhangi birine  ses sinyali  •  kaydının  ait  uygulamaları çalıştırma  •  eş zamanlı kayıt  birden uygulamalardan  •  Ses  kayıt  formatları:  AIFF, MP3, AAC  ve  ALAC (elma kayıpsız)  •  Zamanlayıcı kaydı  veya  otomatik açma / kapama ile çoklu zamanlayıcılar  • anlık kayıt • kayıt seviyesi ölçer       •  Sesli  podcast  oluşturma ve  çok daha fazlası

 

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

37 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.