Anasayfa » Metes and Bounds Pro 5.6.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Metes and Bounds Pro 5.6.0 Mac


Hakkında

Metes and Bound Pro 5.6.0 verileri bir çizim grafiğine dönüştürür.Otomatik tamamlama, Alan Hesaplama, Özel Etiketler, Bölümler, Katmanlar, GPS, Pusula Kural Ayarları ve daha fazlası.
Kullanımı kolay veri giriş formu: Hatları, eğrileri, azimutları ve bölüm çağrılarını girin. Veriler, uygun Veri Giriş Formu kullanılarak veya kelime işlemci tarzı giriş kullanılarak serbestçe girilebilir. Ayrıca çağrı çizim aracı kullanılarak çağrılar kolayca yapılabilir.
Özellikleri

Özelleştirilebilir Araç Çubuğu: İş akışınıza uyan bir arayüz oluşturun. Katmanlar: Katmanlar, tek bir çizimde birden çok iş gerçekleştirmenizi sağlar. Katmanlar serbestçe yüzebilir veya ortak bir başlangıç ​​noktasına kilitlenebilir. Hesaplamaları yapın: Fit Kare, Dönüm, Hektar, çevre mesafesi ve daha fazlası. Metes and Bounds, anketin kapanıp kapanmadığını hesaplar. Kapatma hatalarını hesaplayın: kapama hata oranları ve çizimi kapatmak için gereken çağrı. Pusula Kural Ayarlarını uygulayın. Metes and Bounds kapanış hata analiz aracı, genel giriş veya anket hatalarını arayabilir ve bunların nasıl düzeltileceğine dair öneriler sunabilir. Çizimin otomatik tamamlanması. Arazi çizim verilerinizin son segmentini kaçırıyorsanız, Metes and Bounds arazi çizim yazılımımızın sizin için bitirmesine izin verin. Kötü veya eksik bir çağrınız mı var? Çağrı için bir soru işareti (?) Girin ve yazılımın sizin için eksik çağrıyı bulmasına izin verin. Çoklu ölçüm türleri: Veriler, ayaklar, metreler, çubuklar, zincirler, varalar ve diğer birçok ölçüm türü kullanılarak girilebilir. Katmanı Birleştir: Katmanları Birleştirme Katmanı Aracı kullanılarak tek bir katmanda kolayca birleştirilebilir. Kullanımı kolay ölçüm aleti. Ekrandaki iki nokta arasındaki mesafeyi tahmin edin. Otomatik etiketleme: Her hat otomatik olarak uzunluk ve çağrı ile etiketlenebilir. Daha kolay tanıma için uç noktalar işaretlenebilir. Bitiş noktaları, iç / dış açılar ve Enlem / Uzun koordinatları gibi bilgilerle de etiketlenebilir. Özel etiketler oluşturun. Özel etiketler herhangi bir yönde döndürülebilir. Çizimler bir çağrı listesi içerebilir: Metes and Bounds Çağrı Listesi - Senet çizicimizi ücretsiz deneyin. Arkaplan Resimleri. Arka plan resimleri çizim çiziminizle ölçeklendirilebilir. Arka plan resim ölçeği ayarları, World Files kullanılarak otomatik olarak ayarlanabilir. Özel X, Y noktaları. Çizim ve sınır çizimindeki benzersiz arazi özelliklerini işaretlemek ve etiketlemek için özel X, Y noktalarını kullanın. Tek bir grafiği birden çok grafiğe bölün. Grafiği elle bölün veya bir başlangıç ​​noktası seçin ve Metes and Bounds yazılımının sizin için otomatik olarak en yakın yarıları bulmasını sağlayın.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.7.5 veya Daha Yüksek
İndirme Linkleri

Turbobit

29 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.