İnternet Araçları

Airy Pro 3.15 286 Mac


Hakkında

Airy Pro 3.15 286 YouTube videosunu bilgisayarınıza kaydetmenize yardımcı olacak, böylece İnternet olmasa bile her zaman izleyebileceksiniz. Airy, YouTube’dan video indirmek için basit ve etkili bir yöntemdir.

Özellikleri

Mac’te YouTube videolarını indirin
Basit ve zarif bir Mac YouTube indiricisi: aynı anda birden fazla indirme başlatın, videoları kaydetmek istediğiniz formatları seçin ve istediğiniz çözünürlüğü seçin. Airy, tüm YouTube oynatma listelerini ve kanallarını indirebilir.

YouTube’dan MP3 İndir
YouTube MP3 indirme Mac yerine videoyu gerekli kaç kere? Çok sık bahse gireriz. Mac Airy için YouTube MP3 indiricisine ihtiyacınız olduğunda ilk tercihiniz! YouTube videolarından ses çıkaracak, başlıkları ve albüm resimlerini getirecek ve diğer ses formatlarını da destekleyecek! Hızlı ve kolay YouTube’da Mac için MP3 indirme işlemi için bağlantıyı kopyalayıp yapıştırın, ses biçimini seçin ve ‘İndir’i tıklayın.

Tarayıcıya Entegre
Airy, YouTube yüklemelerini doğrudan web’den yakalamak için tarayıcınıza entegre edilebilir. Safari, Chrome, Firefox veya Opera gibi tüm popüler tarayıcıları destekler. YouTube videolarını Mac’e Airy ile kaydedebilmek için ana menüdeki “Tarayıcıya Bütünleştir” seçeneğini tıklayın ve ayarlamak için kapsamlı talimatları izleyin. Artık YouTube videolarını Mac’e kaydetmek çok kolay – sadece ihtiyacınız olan her seferde Airy yer imini tıklayın.


Kaydedilecek video için kaliteyi seçme ihtimalinden Tercih Edilen Kalite Avantajını seçin. Videoyu istediğiniz bir çözünürlükte MP4, FLV ve 3GP formatlarında kaydedebilirsiniz. Airy, HD videoları indirir – hatta 4K ve 8K Ultra HD videolar bile desteklenmektedir. Videoları daha fazla kullanımlarına bağlı olarak kaydetmek için formatı seçin – kullanacağınız cihaz, videoları izlemek istediğiniz oynatıcı. Cep telefonunuzda video izleyecekseniz, daha düşük çözünürlüklerin tercih edildiğini unutmayın. Büyük ekranda bir HD video çok daha rahat olacak.

Çalma listeleri ve kanallar
Airy, YouTube çalma listesini Mac’te indirebilir; YouTube kanallarının indirilmesi de tam olarak desteklenmektedir. Adımlar gerçekten çok kolay: YouTube bağlantısını kopyalayıp yapıştırın, istediğiniz formatı seçin ve İndir’i tıklayın. Çalma listeleri indirirken, her bir öğeyi mümkün olan en iyi kalitede indirmeyi seçebilirsiniz.

Giriş ve şifre
Airy, yaş sınırlaması olan ve korunan videoların indirilmesini sunar. YouTube hesabınıza giriş yapmak için Airy menüye gidin (dilerseniz giriş bilgilerinizi ve şifrenizi gelecek için kaydedin) ve sınırsız video deneyiminin keyfini çıkarın.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

21 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.