Anasayfa » InstaBro 5.3.4 macOS
Araçlar- Çeşitli İnternet Araçları

InstaBro 5.3.4 macOS


Hakkında

InstaBro 5.3.4, Mac için tüm fotoğraf ve videoları herhangi bir Instagram hesabından, etiketinden veya konumundan indirmenize izin veren basit bir araçtır. Medyayı kullanıcı, etiket ya da konuma göre en uygun şekilde keşfetmenizi sağlayan basit Instagram tarayıcısı. Ayrıca tüm verileri bir CSV dosyasına verebilirsiniz.
Özellikleri

- Oturum açmak gerekmez (genel hesaplar için) - Kullanıcılar, etiketler, yerler arayın - Tam özellikli sekmeler - Beğen, yorum yap ve takip et - Özel hesaplara göz atmak, aramayı kişiselleştirmek ve etkileşimde bulunmak için güvenli oturum açın - Birden fazla kaynağa göz at (kullanıcılar / etiketler / yerler) - Masa veya koleksiyon görünümü - Videoyu önizleyin veya Hızlı Görünüm panelindeki görüntüyü işe alın - Verileri CSV’ye aktar
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.