Anasayfa » ON1 Resize 2018.5.3 12.5.3.5757 Mac OS X
Fotoğraf

ON1 Resize 2018.5.3 12.5.3.5757 Mac OS X


Hakkında

ON1'in büyüklüğü (eskiden Perfect Resize Standard olarak bilinir), fotoğraflarınızı baskı için düzenlemenize yardımcı olacak bir dizi araç sağlayan doğrudan görüntüyü yeniden boyutlandıran bir uygulamadır. ON1 boyutunu düzenleyin ve yeniden boyutlandırın. ON1'in yeni boyutu artık fotoğrafları görüntülemenin, silmenin ve düzenlemenin en hızlı yollarından birini içerir: navigasyon ON1. İş akışı düzenleme ve yeniden boyutlandırma için yeni başlangıç ​​noktasıdır. ON1 Resize teknolojisi, görüntülerinde ayrıntı veya keskinlik kaybı olmadan yüksek kaliteli görüntü sağlamak için Orijinal Fraktalları kullanır.  Resize ON1 ana penceresinden, görüntü koleksiyonunuzu inceleyebilir ve resimlerinizi kolaylıkla önizleyebilirsiniz. Ayrıca, ON1 Resize, Dropbox, Google Drive, OneDrive veya iCloud Fotoğraf Akışı görüntülerinde saklanmanıza yardımcı olur.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

335 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.