Anasayfa » Ambient Design ArtRage 6.1.1 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Ambient Design ArtRage 6.1.1 Mac


Hakkında

Yaratıcılığınızı serbest bırakın! Gerçek gibi çalışan araçlarla boyayın ve çizin. ArtRage, gerçek şeylere benzeyen ve çalışan çok çeşitli tanıdık araçlara sahip bir dijital sanatçının stüdyosudur. Kalın, etkileyici yağlar ve narin sulu boyalar için bir tuval, tam bir kalem setine sahip bir eskiz defteri ve hepsi bir arada mum boya kalemi yığını olan bir kağıt.
Özellikleri

Gerçekçi Boyama Araçları: Yağlar, Suluboya ve Palet Bıçakları boya lekelemenizi, renkleri karıştırmanızı ve doğal dokuları kolayca oluşturmanızı sağlar. Katmanlar ve Gruplar: Resminizi, karışım modlarını ve diğer özellikleri destekleyen katmanlara ve gruplara göre düzenleyin. Referanslar ve Görüntüleri İzleme: Bir görüntüyü çalışırken referans olarak veya konturlarınızı ve renk seçimlerinizi yönlendirmek için bir İzleme Görüntüsü olarak içe aktarın. Özelleştirilebilir Çalışma Alanı: Klasik ArtRage düzeni veya esnek yerleştirme düzeniyle aydınlık veya karanlık modda çalışın. Özel Fırça: Güçlü Özel Fırça tasarımcısını kullanarak kendi benzersiz araçlarınızı ve özel efektlerinizi oluşturun. Izgaralar, Kılavuzlar ve Perspektif: Kompozisyonunuzu kapsamlı bir dizi ızgara, kılavuz ve perspektif düzeni aracıyla yönlendirin. Kullanım Kolaylığı: Bir araç seçin ve yola çıkın - ArtRage, Sanat'a odaklanmak için tasarlanmıştır, çok sayıda araç ayarında gezinmiyoruz. Yardımcı Araçlar: Simetri ile karmaşık tasarımlar oluşturun, alanları desenlerle veya degradelerle doldurun ve daha fazlasını yapın. Komut Dosyası Oluşturma: İşleminizi, daha sonra resminizi yeniden canlandırmak için canlandırılabilecek bir komut dosyasına kaydedin. ArtRage 6'daki Yenilikler: Özel Fırçada Derinlikle Boya: Özel Fırça konturlarınıza hacim ekleyin veya herhangi bir Özel Fırçayı Silgi olarak kullanın. Tamamlayıcı Renkler: ArtRage'in çeşitli türde tamamlayıcıları otomatik olarak görüntüleyerek renk seçimlerinize yardımcı olmasına izin verin. Eylemleri Kaydetme: Tek bir düğmeye basarak tekrarlanacak işlemleri otomatikleştirin veya özel efektler için kendi eylem komut dosyalarınızı yazın. Tuvalinizi özelleştirin: Aydınlatma yoğunluğu ve açı ayarlamalarıyla tuvalinizin görünümü üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun. Gloss ve Impasto: Güncellenmiş Yağlı Fırça aracında daha kalın boya konturlarını deneyin ve parlaklık seviyesini ayarlayın. Ve daha fazlası… MacOS'ta retina desteği, standart Kurşun Kalemde düzeltme, dar mod seçiciler ve daha fazlası!
Sistem Gereksinimleri

ArtRage, macOS 10.8 ve sonraki sürümleriyle uyumludur.
İndirme Linkleri

Turbobit

119 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.