Anasayfa » Antivirus Zap 3.8.1 MacOS
Antivirüs - Güvenlik

Antivirus Zap 3.8.1 MacOS


Hakkında

Zap Antivirus, Mac'inizdeki kötü amaçlı yazılımları ve diğer zararlı yazılımları tarayan ve silen kapsamlı bir çözümdür. Zaten Mac'inizde bulunan tehditleri veya şüpheli dosyaları algılar ve gelecekte ortaya çıkmasını önler. 
Özellikleri

- Mac'inizi korumak için kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri algılar ve temizler   - Hızlı Tarama:   - En olası konumları kontrol edin: uygulamalar, indirmeler, masaüstü klasörleri vb.   - Dosyaların sayısına bağlı olarak, taramanın tamamlanması 5 ila 15 dakika sürer   - Komple analiz:   - Tüm sistemi kontrol eden tam tarama.  - Kaç dosyaya bağlı olarak, bunların tamamlanması bir saat veya daha uzun sürer, bir gecede tarama için mükemmel   - Özel Tarama:  Taranacak belirli bir dosyayı veya klasörü seçin   - Şüpheli dosyalar, klasörler ve USB sürücüleri için mükemmel   - Tarama + Geri yükleme tarayıcı :   - Hızlı Tarama ile aynıdır ve uzantıları, çerezleri ve önbellekleri kaldıran İnternet tarayıcılarını geri yükler  - Dosya miktarına bağlı olarak, taramanın tamamlanması 5 ila 15 dakika sürer  - sadece macOS değil, tehditleri de algılar, aynı zamanda Windows ve Linux. Bootcamp Windows, harici ve ağ sürücülerini zararlı yazılımlara karşı tarayabilirsiniz.  - Resimler, filmler ve ses dosyaları gibi tehdit oluşturması muhtemel olmayan belirli dosya türlerini hariç tutma seçeneği  - Dosyalarda (zip, pkg, vb.) Ve pdf, pkg, zip gibi çeşitli dosya türlerinde de kötü amaçlı yazılım arayın , vb   - Arayüz kullanıcı dostu   - Sık güncellemeler veritabanı
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

177 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.