Anasayfa » 1Password 7.3 Mac OS X
Antivirüs - Güvenlik

1Password 7.3 Mac OS X


Hakkında

Hiç bir şifreyi unuttun mu? 1password hepsini sizin için hatırlayabilir ve güvende tutabilir. Hatırlamanız gereken tek şey ana şifreniz. 1password İLE GÜVENLİ KALINLIK Her gün hatırlanacak yeni şifreler var. Yeni şifreler oluşturursanız normal olarak unuturuz. Onları tekrar tekrar kullanırsak savunmasız olurlar. 1Password tüm bu sorunları çözer. Site Her site için güçlü ve benzersiz şifreler oluşturun data Verilerinizi tek bir Ana Şifre'nin arkasına saklayın ◆ Kendinizi bir şifreleme ile koruyun AES 256 bit kimliği doğrulanmış ve güvenlidir ◆ kendi kendine kilitleme özelliği kaybolur veya çalınsa bile verilerinizi korur ◆ Güvenlik Denetimini kullanın şifrelerinizi daha güvenli hale getirin 1Password İLE İLGİLİ DAHA FAZLA ÜRETİCİ Pusula, sizi benzersiz ve güvenli şifrelerle korumanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha üretken hale gelir. Favorite favori tarayıcıları ile web sitelerine otomatik olarak giriş yapın registration tek bir tıklama ile kayıt formları ve kredi kartlarını doldurun ◆ 1Password mini ile her yerden verilerinize hızlı bir şekilde erişin websites Web sitelerini açın ve otomatik olarak veri girişi gönderin İşaretleyicilerle doldurun ve doldurun ŞİFRELERİNDEN DAHA FAZLA KORUMA 1Password çok daha fazla veri giriş websitesi saklamanıza izin verir. Tüm önemli bilgilerinizi parmaklarınızın ucunda tutun. Credit Kredi kartlarını, güvenli notları, pasaportları, banka hesaplarını ve daha fazlasını saklayın websites web sitelerinin güvenlik sorularını kolayca hatırlayın ve güvenli cevaplar alın ◆ Resimleri ve belgeleri güvenli bir şekilde saklayın ◆ Önemli bilgiler olmadan evden asla çıkmayın HER ZAMAN VERİ KAYNAKLARI GİRİŞİ 1Password, tüm favori cihazlarınızı destekliyor. Önemli bilgilerinizi, gittiğiniz her yere yakın tutun. Cl iCloud desteği, Apple'ın sadeliği ile güvenli senkronizasyon sağlar Drop Dropbox desteği, platformlar arasında senkronize etmenizi ve paylaşmanızı sağlar ◆ Bilgisayarları kendi ağınızın güvenliği dahilinde senkronize etmek için senkronizasyon özel klasörlerini kullanın RELATIVES VE COLLEAGUES İLE GÜVENLİ PAYLAŞIN 1Password, verilerinizi birden fazla kasaya organize etmenizi ve bunları başkalarıyla güvenle paylaşmanızı sağlar. Hangi öğelerin paylaşıldığını ve kiminle paylaşılacağını seçmek için ayrı kasaları kullanın. Co İş arkadaşlarınızla veri girişine giriş yapın ◆ Eşinizle paylaşmak için bir aile kasası oluşturun ◆ Geliştirme ekibinizle şifreleme anahtarlarını dağıtın ◆ Müşterilerinizle hesap ve belge alışverişi yapın İmkanlar sonsuzdur! Daha da iyisi, tüm kasalarını herkes tarafından güncellenen mevcut bilgilere güvenli bir şekilde senkronize edebilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.