Anasayfa » AnyMP4 iOS Cleaner 1.0.30 Mac Full indir
Bakım - Temizlik

AnyMP4 iOS Cleaner 1.0.30 Mac Full indir


Hakkında

Mac için AnyMP4 iOS Cleaner, gereksiz dosyaları temizlemenize, cihazınızı hızlandırmak için daha fazla alan açmanıza, uygulamaları kaldırmanıza, büyük dosyaları silmenize, iPhone fotoğraflarını sıkıştırmanıza ve dışa aktarmanıza vb. yardımcı olabilecek basit ve profesyonel bir yazılımdır.

Özellikleri

  • iPhone/iPad/iPod Touch’ınızda daha fazla yer açın. Mac için AnyMP4 iOS Temizleyici, iOS cihazınızdaki verileri tamamen silebilir. Bununla birlikte, gereksiz dosyalar, geçici dosyalar, uygulama önbellek dosyaları, çerezler, kullanılmayan uygulamalar vb. dahil olmak üzere istenmeyen verileri iPhone/iPad/iPod Touch cihazınızdan kolayca ve hızlı bir şekilde silebilir veya temizleyebilirsiniz. Böylece daha fazla belleğe sahip olabilirsiniz. uygulamaları yürütmek, internette gezinmek ve ağır oyunlar oynamak için alan. Bu iOS bellek optimize ediciyle daha iyi iOS performansının keyfini çıkarabilirsiniz.
  • İstediğiniz gibi farklı silme seviyelerini seçin. Mac için bu AnyMP4 iOS Temizleyici üç farklı silme seviyesi sunar. iOS cihazlarını sattığınızda veya başka birine hediye verdiğinizde verilerinizin sızmasını önler. Bununla fotoğraflar, büyük dosyalar, kişiler, çağrı geçmişi, notlar, takvimler, uygulamalar gibi özel verileri tamamen siler ve düşük, orta ve yüksek silme seviyesini seçerek gizliliğinizi korursunuz. Silme isteğinize ve durumunuza göre seviyeyi seçebilirsiniz. Sildiğiniz veriler kalıcı olarak silinecektir.
  • Ek fonksyonlar. AnyMP4 iOS Cleaner for Mac, verileri silmenin yanı sıra, yer açmak için değerli fotoğraflarınızı silmek istemediğinizde orijinal fotoğrafları Mac’e yedekleme konusunda da size bir iyilik yapabilir. Dahası, HEIC/JPG/PNG fotoğraflarını sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış fotoğrafları Mac’inize kaydedebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.10 veya üzeri

İndirme Linkleri

Turbobit

38 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.