Anasayfa » AnyMP4 iPhone Unlocker 1.3.52 Mac indir
Mobil Yönetimi

AnyMP4 iPhone Unlocker 1.3.52 Mac indir


Hakkında

AnyMP4 iPhone Unlocker, herhangi bir acil durumda iPhone, iPad ve iPod’unuzun kilidini etkili bir şekilde açmak için tasarlanmış profesyonel bir iOS kilit açma aracıdır. İOS ekran şifresinin kilidini açmanız, Apple Kimliğini kaldırmanız ve Ekran Süresi şifresini atlamanız için 3 kilit açma modu sağlanmıştır.

Hiç iPhone şifresini unutmanın utancıyla karşılaştınız mı? Çeşitli kazalar yaşansa da yine de iPhone’un kilidini bir parolayla açmanız gerekiyor. Parolayı unutma ikileminden kaçınmak için AnyMP4 iPhone Kilidi Açıcı, her türlü kilit ekranı parolasını kaldırmanıza yardımcı olmak için ortaya çıkıyor. 4 haneli şifre, 6 haneli şifre, Face ID veya Touch ID kullanıyor olsanız da iPhone, iPad veya iPod’unuzun kilidini herhangi bir şifre girmeden açabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.10 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

45 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.