Anasayfa » Mac FoneLab for Android 3.2.12
Dosya Kurtarma

Mac FoneLab for Android 3.2.12


Hakkında

Android için FoneLab, en iyi Android Veri Kurtarma yazılımlarından biridir. Android Data Recovery, Android telefon, tablet ve SD kartınızdaki silinmiş Metin Mesajlarını, kaybolan Mesajlaşma Eklerini, kaybolan Kişileri, temizlenmiş Çağrı Geçmişi ve Fotoğrafları, Resimleri, Videoları, Müzikleri, Belgeleri kurtarmanıza yardımcı olan android kullanıcıları için harika bir veri kurtarma yazılımıdır. Yanlış silme, köklendirme, yükseltme, hafıza kartı biçimlendirme, virüs saldırısı nedeniyle veya cihazınızı çarpma, parçalama, kırma veya suya düşürme nedeniyle dosyalarınızı kaybettiyseniz, bu Android kurtarma yazılımı cihazınızdaki önemli verileri kurtarabilir. Mevcut mesajlar, kişiler, fotoğraflar ve diğer dosyalar için yedekleme yapmak için Android Veri Kurtarma'yı da kullanabilirsiniz.
Özellikleri

  • Android telefonlardan/tabletlerden ve SD kartlardan silinen metin mesajlarını, kişileri, arama geçmişini kurtarın
  • Android telefonlarda/tabletlerde ve SD Kartlarda silinen fotoğrafları, videoları, müzik ve belge dosyalarını kurtarın (yalnızca Pro sürümü)
  • Android verilerinizi yanlış silme, su hasarı vb.
  • Samsung/LG/HTC/Sony/Huawei/ZTE telefonları/tabletlerini destekleyin
  • Şimdiye kadarki en basit, en hızlı ve en güvenli Ücretsiz Android veri kurtarma yazılımı
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.