Anasayfa » Apeaksoft iOS Toolkit 1.1.66 Mac
Araçlar- Çeşitli

Apeaksoft iOS Toolkit 1.1.66 Mac


Hakkında

Apeaksoft iOS Toolkit 1.1.66, en son iOS 13 dahil olmak üzere herhangi bir iPhone, iPad ve iPod'dan kayıp verileri kurtarmak için esnek çözümler sunar. Sistem çökmesi, fabrika ayarlarına sıfırlama ve çeşitli nedenlerden kaynaklanan kayıp / silinmiş verileri geri yüklemek için kullanabilirsiniz. iPhone kayboldu / çalındı. Ve% 80 iyileşme oranı onu diğer araçlardan daha mükemmel hale getirir. Bununla birlikte, fotoğraflar, mesajlar, kişiler, notlar, çağrı geçmişi, videolar, takvim, videolar vb.Dahil olmak üzere silinen veya kaybolan iOS dosyalarını kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda sohbet kayıtlarını, gönderdiğiniz APP ifadelerinde bile geri gönderebilirsiniz. Cihazlarınızda WhatsApp, Facebook ve Kik vb.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.9 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

56 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.