Anasayfa » appdoo 1.0.3
Araçlar- Çeşitli

appdoo 1.0.3


Hakkında

Appdoo 1.0.3 ile programlama bilgisine sahip olmadan yerel iOS uygulamaları oluşturabilir ve bunları App Store'da yayınlayabilirsiniz. appdoo, bir uygulama için harika bir fikri olan, ancak gerekli programlama bilgisine sahip olmayan herkes içindir. Diğer taraftan, appdoo, bir uygulama konseptinin prototipini çok hızlı bir şekilde oluşturmak ve daha sonra bir iOS cihazında test etmek ve başkalarına dağıtmak için uygundur. Çok sayıda örnek proje, kolay bir başlangıç ​​ve hızlı sonuç sağlar. Appdoo'da ayarlanan bir liste hücresinin (Liste Görünümü) arka plan renginin saydamlığı, iOS projesinde kabul edilmedi. • Proje özelliklerini açıp kapattıktan sonra genel bakıştaki değişikliklerin (ekran ekle veya kaldır) otomatik olarak geri alınması olabilir. • Yeni bir ekran oluşturmak için iletişim kutusundaki Almanca çevirideki bir hata düzeltildi. • “Veri İşleme” öğesinin JavaScript içeriğinin iç işlemesi iyileştirildi.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.12 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.