Anasayfa » Applian Replay Converter 3.0.2 MacOS (310)
Dönüştürücü

Applian Replay Converter 3.0.2 MacOS (310)


Hakkında

Replay Converter, video ve ses dosyalarını dönüştürmenin en kolay yoludur. Sadece dönüştürülecek dosyaları seçin, bir çıktı formatı seçin ve işlemi başlatmak için bir düğmeyi tıklayın. Her şey otomatik olarak gerçekleşir. • Windows Media, Real, MPEG-4 Video, Flash Video (SWF ve FLV), QuickTime, AVI (DivX ve xVid), MP3, OGG, WAV, iPod Video, PSP Video dahil olmak üzere tüm popüler ses ve video formatlarını dönüştürür • Uygun. • Teknik Bilgi Gerektirmez. Tüm ana formatları destekler. Replay Converter, TV şovları, filmler, oyunlar, kitaplar, müzik ve daha fazlası için çeşitli multimedya dosya formatlarıyla çalışır! Kolay sürükle ve bırak arayüzü. Görüntü, video ve ses dosyalarını daha hızlı ve daha kolay dönüştürün. Dosyaları istediğiniz bir formata dönüştürmek için basitçe sürükleyip bırakın. DVD'leri kopyalayın ve yazın. En sevdiğiniz film veya TV şovunun kişisel bir kopyasını mı istiyorsunuz? Replay Converter ile video dosyalarınızı DVD'lere, CD'lere ve Blu-ray disklere kopyalayabilir, kopyalayabilir ve yazabilirsiniz. Videoyu dönüştürün. Video dosyalarınızı istediğiniz zaman bilgisayarınızda oynatmak için MP4, AVI, MPEG formatlarına dönüştürün! iPhone, iPad, Android ve diğer cihazlar için harika. Hangi taşınabilir cihazı kullanırsanız kullanın, hareket halindeyken videoları indirin ve oynatın. Videolardan MP3 kayıtları oluşturun. Müzik koleksiyonunuzda zilyonlarca daha fazla şarkıya yer açabilmeniz için videolar kaydedin ve MP3 dosyaları olarak kaydedin.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üzeri • Apple Silicon veya Intel Core işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

52 MB .dmg


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.