Anasayfa » ATOM RPG 1.1096 MacOS
Aksiyon - Macera

ATOM RPG 1.1096 MacOS


Hakkında

ATOM RPG 1.1091 (32612), klasik CRPG'lerden ilham alan kıyamet sonrası bir indie oyunudur: Fallout, Wasteland, System Shock, Deus Ex, Baldur Kapısı ve diğerleri. 1986'da, karşılıklı Sovyetler Birliği ve Batı Bloku, karşılıklı nükleer bombalamalarda imha edildi. Sen nükleer Holokost'tan kurtulanlardan birisin. Göreviniz - Sovyet Wasteland'ın vahşi ve harika dünyasını keşfetmek. Güneşin altındaki yerinizi kazanmak için. Ve dünyadaki yaşamdan geriye kalan her şeyi mahvetmeyi amaçlayan gölgeli bir komployu araştırmak.
Özellikleri

• Canlandırmak istediğiniz çorak kahramanı yapmayı amaçlayan güçlü bir karakter oluşturma aracı! • GURPS'tan ilham alan dengeli bir rol yapma sistemi. Her stat kombinasyonu benzersiz bir oyun deneyimi, benzersiz diyaloglar ve bazı görevleri çözmenin yeni yollarını sunuyor! • Lockpicking'den kumar oynamaya kadar onlarca beceri! • Her türlü yerde saatlerce oynanış. Eski dünyanın tozundan inşa edilmiş, cesur, yeni bir yerleşim yerinde, diğer kurtulanlarla tanışın. Mutasyona uğramış yaratıkların ve vahşi haydutların gizlendiği yerlere girin. Eski bir askeri sığınağın sırlarını araştırın. Ya da sadece kendinizi kaybedersiniz, manzaralı bir gölde balık avlayın… • Fallout 1 ve 2'den ilham alan sıra tabanlı dövüş. • Sovyet Wasteland sakinleri ile rastgele karşılaşmalar - hem dost hem de tehlikeli. Bazen hepsi aynı anda… • Oyunun benzersiz NPC'leriyle gerçek sohbetler gibi hisseden birçok derin, çoktan seçmeli diyalog. • Doğrusal olmayan oyun! Her biri birçok alternatif çözüm içeren düzinelerce görev. İstediğiniz gibi oyunu oynayın!
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu: Intel İçeriği: GOG İşletim sistemi versiyonu: Mac OS X 10.11+ İşlemci tipleri ve hızları: Intel Core i5 RAM minimum: 4 GB Video RAM: 512 MB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.58 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.