Anasayfa » Autodesk Maya 2024.1 MacOS Full
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Maya 2024.1 MacOS Full


Hakkında

Maya 3D animasyon yazılımı, oldukça genişletilebilir bir üretim platformunda 3D bilgisayar animasyonu, modelleme, simülasyon, işleme ve birleştirme için kapsamlı bir yaratıcı özellik seti sunar. Maya, yeni nesil görüntüleme teknolojisine, hızlandırılmış modelleme iş akışlarına ve karmaşık verileri işlemek için araçlara sahiptir.
Özellikleri

-Gelişmiş tasarımlı üç boyutlu modeller -iklim değişikliği, su ve sıvılar, yangın, bitkiler ve … gibi çeşitli doğal ve çevresel unsurları simüle eder ve ... -modelleme ve veri yönetimi için çeşitli araçlara sahiptir - bir nesnenin özelliklerini başka bir nesneye aktarma imkanı -Tasarım Giysi, saç ve cinsiyet ve farklı senaryolar -Diğer yazılım modelleme ve animasyon ile koordinasyon -NURBS matematiksel modelini destekler (Düzgün olmayan rasyonel B-spline'ın kısaltması) -öğeleri birleştirme yeteneği iki boyutlu ve üç boyutlu modellerin -Yazılım geliştirmede betik programlama dili ve MEL (Maya gömülü dil anlamına gelir) ve ++ C ve Python kullanma becerisi
Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi:Apple® macOS® 13.x, 12.x, 11.x CPU:64-bit Intel® veya AMD® SSE4.2 komut setli çok çekirdekli işlemci RAM:8 GB RAM (16 GB veya daha fazla tavsiye edilir)
İndirme Linkleri

Turbobit

3.6 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.