Anasayfa » Red Giant Trapcode Suite 16.0.3 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Red Giant Trapcode Suite 16.0.3 MacOS


Hakkında

Trapcode Suite 15, parçacık simülasyonları ve hareketli grafikler ve VFX için 3D efektler Parçacık Efektleri Trapcode Suite, 3D parçacık sistemlerinin gücünü doğrudan After Effects'e getirir. Ateş, su, duman, kar ve diğer organik görsel efektler oluşturmak için parçacık yayıcıları kullanın veya ölümsüz parçacıklar ve 3B şekillerde ızgaralar içeren teknolojik harikalar ve kullanıcı arayüzleri oluşturun. Birden fazla parçacık sistemini görsel olarak çarpıcı sonuçlar için birleştirilmiş 3B alanda birleştirin. GPU hızlandırması ile Trapcode eklentileri hızlı ve güzel sonuçlar almanıza yardımcı olur. Fiziksel ve sıvı İlk önce, yeni fizik motoru Dynamic ™ Fluids ile gerçekçi akışkan simülasyonları çalıştırın veya havada hareket eden ve yüzeylerden sıçrayan parçacıkları taklit eder. 3B nesneler ve yüzeyler Pürüzsüz yüzeyler, dağlık arazi, sonsuz tüneller ve soyut şekiller oluşturun. Hareket yolları ve güzel bir şekilde karmaşık geometrik şekiller, bantlar ve ekstrüzyonlar üretmek için kullanılır. Hareketli grafikler ve görsel efektler yaratıyor olsanız da, olasılıklar sonsuzdur. Işıkları yanıp söner ve hareket tasarımınıza ışık ve yaşam getirir. Organik volümetrik aydınlatmayı 3D kamerayla simüle edin. Logolarına ve metinlerine hayat verebilecek ışık çizgileri eklemek için maskeleri ve yollarını kullanın ve çalışmalarının en önemli yönlerini vurgulamak için flaş estrelladosları ekleyin. Ses ve hareket Animasyonu ve efektleri sürmek için ses anahtar karelerini kullanır. Parçacık efektleri oluşturmak için ölçeklendirin, döndürün ve ritme getirin ya da davul seslerini kullanın. Katmanları çoğaltın ve taşıyın ve kolayca hareket ettirin. Trapcode Suite, karmaşık animasyonları kolayca otomatikleştirme gücü verir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

773 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

 • Merhabalar, Red Giant Trapcode Suite 15.1.2 MacOS indirmeye çalışıyorum ancak normal modda indiremiyorum. Premium üyelik yapacaktım ama sikayetvar.com daki sayısız “kod gelmedi” mesajından sonra emin olamadım 🙂 Bu uygulamaya çok ihtiyacım var yardım lütfen.

  • İnsanımız genelde okumaktan aciz olduğu için, direk bilip bilmeden almaya çalıştığı için şikayetleniyorlar.

   Şikayetlerin büyük bir çoğunluğuna baktığımızda otomatik yenilenmeden dolayı yapıldığını görüyoruz.

   Aşağıdaki resimli anlatımımızı inceleyebilirsiniz;
   https://macindir.com/turbobit-premium-uyelik-nasil-alinir.html

   Buradan adım adım nasıl alacağınızı basit bir biçimde anlattık. Sitenin devamlılığı için de Turbobit veriyoruz ve premium almanızı öneriyoruz. Teşekkürler.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.