Anasayfa » Eventide H3000 Factory MacOS
Ses Düzenleme

Eventide H3000 Factory MacOS


Hakkında

H3000 Harmonizer efekt işlemcisinden birkaç anahtar algoritmanın yeniden oluşturulmasıdır. Eklenti, pratik olarak sınırsız sayıda konfigürasyonda 18 efekt bloğunu bir araya getirmek için uygun bir modüler arayüz sağlar. Taranabilir gecikme çiftleri, perde kaydırıcılar, filtreler, karıştırıcılar, genlik modülatörleri (veya VCA'lar) ve iki düşük frekanslı osilatör, zarf üreteçleri ve daha fazlasını içeren modülasyon kaynaklarının bir çeşidini sunmaktadır. Özel efektlerinizin her biri gerçek zamanlı olarak kolayca manipüle edilebilir veya bir oturumla senkronize edilebilir. Tüm bu esneklik, H3000’in aranan sesiyle size ilham veren orijinal kadar çok yönlü bir harika ses eklentisi getiriyor. - H3000’den 100’den fazla yeni sanatçı ön ayarı ve 100’den fazla orijinal ön ayar dahil olmak üzere 450’den fazla ön ayar.
Özellikleri

- Mevcut efekt blokları gecikmeleri, genlik modülatörleri, zarf takipçilerini, perde kaydırıcıları, filtreleri ve düşük frekanslı osilatörleri içerir. - Fonksiyon Jeneratörü on dokuz dalga şekli, beyaz bir gürültü jeneratörü, MIDI kontrolü ve bir yan zincir girişi içerir. - Tüm gecikmeler ve LFO'lar sistem temposuna kilitlenebilir. Her gecikme ilmeklenebilir ve düşük geçişli bir filtre sunar. - Filtreler, değişken bant geçişli, yüksek geçişli ve değişken Q'lu düşük geçişlidir ve sesli eserler olmadan süpürülebilir ve modüle edilebilir.
Sistem Gereksinimleri

MacOS Catalina için 10.15
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.