Anasayfa » AudioFinder 5.9.15 Mac
Ses Düzenleme

AudioFinder 5.9.15 Mac


Hakkında

AudioFinder, seçkin müzisyenlerin ve ses örneklerinin iştah açlığını tatmin edecek şekilde tasarlanmıştır, çok sayıda örnek biriktirmeyi başarmış ve aralarında gezinmek için basit ve etkili bir yol aramıştır. Bu, bir AudioFinder aygıtının bir tür émulo Finder'ının ardındaki fikir, ancak AIFF, AIFC, SD2, REX ve WAV gibi farklı formatlarda örnek olarak bilinen ses dosyalarının sunduğu özelliklere uyarlanmıştır. AudioFinder, BPM bilgilerini çok basit ve çeviklik kullanarak, örneklerin taranması, dinlenmesi ve yeniden adlandırılması için optimize edilmiştir. AudioFinder sadece belirli bir repertuara kopyalamak ve / veya bir takma ad oluşturmak için uygun bir seçenek ile, yüzlerce örnek arayan ve oynayan, klavye ve fare ile kontrol edilebilir. Özellikle bir müzikal projeye hizmet edecek bir dizi örnekte bir klasörde toplanmak idealdir. Onun AudioFinder yanı sıra çift tıklandığında duydum dosya adı tercih edilen ses düzenleme programımızda açılacaktır. Benzer şekilde AudioFinder, BPM sayısı dahil olmak üzere yeniden adlandırma imkanı ile Davul Döngüleri'nin batarya döngülerindeki problemi çözüyor, çünkü Dokunma Yastığı sayesinde doğru tempoyu bulmamıza izin vereceğiz. Sonuçta, örnekleri kullanmak için çok eksiksiz ve esnek bir tarayıcıdır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

27 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.