Anasayfa » Adobe XD CC 2019 18.1.12 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Adobe XD CC 2019 18.1.12 MacOS


Hakkında

Adobe XD CC, tüm ürün ve hizmetler için tasarım, prototip ve kullanıcı deneyimlerini paylaşmak için eksiksiz bir çözümdür. Etkileşimli prototipler Tasarım'ı tıklatarak prototiplere gidin. Büyük uygulamalarda gezinmeyi görüntülemek için çizim yüzeylerini bir araya getirir. Tasarım elemanlarının çizim alanına bağlanması, B. Hücreleri tekrar ekranları. Deneyimi test etmek ve onaylamak için görsel kontrolleri kullanarak etkileşimler ekleyin. Prototip yayınlayın ve geri bildirim alın Tasarımlarınız için yorum yapmak için başkalarıyla paylaşabileceğiniz web bağlantıları oluşturun. Veya bir web sitesine yerleştirin, örneğin Behance. Yorumlar doğrudan tasarımınızın prototipine veya özel bileşenlerine eklenebilir. Bir yorum eklediğiniz anda size bilgi verilecektir. Değişikliklerinizi görüntülemek için, denetçilerin bağlantıyı tarayıcıda yeniden yüklemeleri yeterlidir. Çizim yüzeyleriyle sıvı çalışması İster yüz ister çalışma alanıyla çalışın, fark etmez: XD'nin performansına güvenebilirsiniz. Bir projedeki farklı ekranlar ve cihazlar için istediğiniz sayıda tasarım oluşturun. Sarsıntı veya kekemelik olmadan kaydırma ve yakınlaştırma. Bir şablon seçin veya kendi çizim alanınızı tanımlayın. Tasarım korunurken, tasarım öğeleri çizim yüzleri arasında kopyalanır. Tekrarlanan ızgara Tasarımında bir kişi listesi veya fotoğraf galerisi gibi bir öğe seçin ve yatay veya dikey yönde aynı frekansta çoğaltın. Tüm stiller ve mesafeler korunur. Makaleyi düzenlediğinizde, değişiklikler tüm tasarıma uygulanır. Platform boyunca platform desteği Kontrol Paneli “Elementler” Karakterler renkler ve formatlar “Elementler” (önceden “Semboller”) paneline eklendiklerinde pratiktir ve yeniden kullanılabilirler. Bu panel ayrıca simgeleri içerir. Panelde bir renk veya form düzenlediğinizde, değişiklik belge boyunca otomatik olarak yapılır. Yeni nesil semboller Zaman kazandıran sembollerle çalışın. Tasarımı kullanıma hazır olan bileşenler gereksiz yere arama yapıp belgedeki bir öğenin her bir örneğini düzenler. Bir örneği düzenlediğinizde, diğer tüm örnekler otomatik olarak güncellenir. Bazı varlıkların üzerine yazmak da mümkündür. Semboller, vektörel grafikler, raster görüntüler veya tekrarlanan ekranlarda nesne olarak da kullanılabilen metin nesneleri olabilir. Creative Cloud Kütüphaneleri Kütüphanelerle entegrasyon Creative Cloud, Adobe CC XD, Photoshop CC, Illustrator CC veya başka bir Creative Cloud uygulamasında oluşturulan renklere ve karakter formatlarına erişmenizi ve tasarımlarınızda kullanmanızı sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

434 MB .zip


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • Merhaba, 3 gun once adobe güncel programları indirmiştim. Ve bazılarını kurdum. Bugün aynı install dosyaları tıkladığımda uyarı ile karşılaşıyorum.
    Error: The installation cannot continue as the installer file may be damaged. Download the installer file again.
    Neden bu şekilde oluyor.

    • sebebi yeni mac os sürümünden kaynaklanıyor. Yani Cmd + Ctrl + Shift + R ile sistemi yeniden kurup (yedek önemli) eski mac os sürümüne dönülerek her şey baştan kurulabilir.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.