Anasayfa » Autodesk Flame 2020.1 MacOS X
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Flame 2020.1 MacOS X


Hakkında

Flame 2020 hızlı, etkileşimli 3B görsel efektler, son işlem, kompozisyon, gelişmiş grafikler, renk derecelendirme, uygunluk, editoryal ve görünüm geliştirme için araçlar sunar. Flame 2020, hızlı ve etkileşimli görsel efektler, editoryal son işlem ve 3D kompozisyon için VFX sanatçılarına araçlar sunar.

2B görsel efektlerle 2B kompozisyon hızının keyfini çıkarın

Flame® 3D VFX ve son işlem yazılımı, 3D bileşimler, görsel efektler ve editoryal son işlem için etkili araçlar sağlar. Entegre, yaratıcı bir ortam daha hızlı kompozisyon, gelişmiş grafikler, renk düzeltme ve daha fazlası anlamına gelir.

Image Timeline FX ve toplu düğüm (video: 1:50 dak.)

Görev temelli basit bir ortamda yaratıcı bir zihniyet sürdürün

Yazılım arasında geçiş yapmadan tek bir ortamda düzenleyin, birleştirin ve renk düzeltin. Daha üretken müşteri oturumları ve akışta kalmak için hızlıca oluşturun ve yineleyin.

Bağlı uygun iş akışı (video: 1:13 dak.)

İşbirliği ve medya yönetimi araçlarını kullanın

  • Özelleştirilebilir görünümlerle akıllı medya yönetimi elde edin.
  • 8K dahil tüm modern formatları destekleyin.
  • Scriptable Python API komutlarını kullanarak diğer sanatçılar ile hızlı bir şekilde işbirliği yapın.
GMask tracer - NEW  Spline tabanlı şekil aracıyla kompozitler oluşturun. Bağlam tabanlı Alev Masaüstü iş akışı - YENİ  Görevin daha hızlı tamamlanması için seçme araç setlerini seçin. Aksiyon 3D kompozisyon ortamı - YENİ Eylem araçları etkileşimli görsel fx'i etkinleştirir. Toplu prosedür kompozisyonu - YENİ  Özel ağaçlar oluşturun ve efektler yaratın. Medya yönetimi, ithalat / ihracat ve yayıncılık - YENİ  Gelişmiş medya yönetimi alın. Uygun Zaman Çizelgesi (gelişmiş) - YENİ  Düzeltmeleri daha kolay yapın. Matchbox Camera FX - YENİ  Stingray teknolojisi ile yüksek performanslı render.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.26 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.