Anasayfa » Autodesk Maya LT 2019.1 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Maya LT 2019.1 Mac


Hakkında

Autodesk Maya LT animasyon yazılımı, yüksek oranda genişletilebilir bir üretim platformunda 3B bilgisayar animasyonu, modelleme, simülasyon, oluşturma ve birleştirme için ayarlanmış kapsamlı bir yaratıcı özellik sunar. Maya, yeni nesil ekran teknolojisine, hızlandırılmış modelleme iş akışlarına ve karmaşık verilerin işlenmesi için araçlara sahiptir.
 
Bu sürüm, yeni iş akışları ve sayısız performans geliştirmeleri ile her zamankinden daha hızlı çalışmanıza izin vermeye odaklanır. Viewport 2.0'daki sayısız iyileştirme, sahneleri yüklemekten, nesneleri seçmeye, yoğun kafesleri işlemeye kadar her şeyi yaparken performansını artırır. Ek olarak, önbelleğe alınmış oynatma, tüm sahneyi güncellemek yerine yalnızca değişenleri akıllıca yeniden çizerek animasyon değişikliklerini önizleme yeteneğinizi hızlandırır. Bu, manzaralarınızı sürekli oynatmanın gerekliliğini ortadan kaldırarak görüntü alanı oynatma performansını büyük ölçüde artırır. Bu sürüm aynı zamanda Maya'nın bilgisayarınızın kaynaklarını tam olarak nasıl kullandığını izlemek için size henüz en güçlü araçları sunar. Değerlendirme Araç Takımı ve Profil Oluşturucu'daki yeni özellikler, sahnenizi yavaşlatan verimsizlik veya sorunların nerede olabileceğini tam olarak belirlemenizi sağlar. Render Setup geliştirmeleri, oluşturma katmanlarınızı Render Setup düzenleyicide renklendirerek ve izole ederek veya varsayılan olarak ışıkların her katmana dahil edilip edilmediğini kontrol ederek daha iyi düzenlemenizi sağlar. Ayrıca, sahne Oluşturma Ayarları ve AOV'leri içe ve dışa aktarmak için daha fazla seçenek mevcuttur. Ayrıca, Debug Shading, AOV'ler ve bölge oluşturma gibi tüm RenderView seçenekleri de dahil olmak üzere Arnold'u doğrudan görünüm alanında görüntüleyebilirsiniz. Animasyon eğrilerini daha önce olduğundan daha hızlı ve kolay bir şekilde hassaslaştırmanıza yardımcı olmak için yeni Grafik Düzenleyici filtreleri eklendi. İçerik Tarayıcı'ya, hareket yakalama, hareketli grafikler ve karakterlere kadar çeşitli alanları kapsayan birçok örnek ve hazır ayar eklendi. Bunları olduğu gibi veya kendi işiniz için bir atlama noktası olarak kullanın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

924 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.