Anasayfa » Autodesk Mudbox 2018.2 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Mudbox 2018.2 Mac OS X


Hakkında

Dijital resim yazılımı ve Autodesk Mudbox heykeli, 3D sanatçılara 3B geometri ve dokuları yaratmak ve değiştirmek için sezgisel ve dokunma araçları sunar. Mudbox, sonraki projeniz için 3D geometri ve yüksek kaliteli dokular oluşturmak üzere yazılımı kullanır. Heykel ve 3D boyama için sezgisel çevre çalışmaları ve profesyonel araçlardan yararlanın. En iyi temelli iş akışları fırçası Düşük çözünürlük ve düşük bitlik çokgenler ve dokularla çalışırken iş akışlarına dayalı fırça geliştirin. Fırçalar için Falloff seçenekleri oluşturma, varsayılan Karma modun yanı sıra Seçenekler Bozulma sesini veya alanını seçin. Fırça gevşemesi Kullanım Şekli Yeni fırça gevşetmesindeki yüzeyle sınırlı kalınarak, aralıklar arasındaki boşlukları eşitlerken, sadece örgü şeklindeki orijinal formdaki minimum değişiklikler. Toolkit Profesyonel dijital heykel Hızlı, pürüzsüz ve doğru sonuçlar alın. 3B modellerde doğrudan boyama Çoklu formatlarda çoklu kanallarda gerçek 3D boya. Bake texture Normal seyahat, deplasman ve ortam tıkanıklığıyla ilgili doğru haritalar oluşturun.
Özellikleri

  • 3D motoru
  • Güçlü render işleyicisi
  • Texture desteği
  • Profesyonel heykelcilik
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

806 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.