Anasayfa » Autodesk Mudbox 2024 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Autodesk Mudbox 2024 macOS


Hakkında

Autodesk Mudbox dijital boyama ve şekillendirme yazılımı, 3B sanatçılara güzel karakterler ve ortamlar için son derece ayrıntılı 3B geometri ve dokular oluşturmak için sezgisel ve dokunsal bir araç seti sağlar. Autodesk, dinamik mozaikleme sistemini genişleten ve birden çok kafesi tek bir nesnede birleştirmek için yeni bir seçenek ekleyen, dijital şekillendirme yazılımının en son güncellemesi olan Mudbox 2024'ü piyasaya sürdü. Autodesk Mudbox yazılımı, uygun maliyetli bir dijital heykel ve boyama çözümüdür. Mudbox, 3B sanatçılara yüksek kaliteli 3B geometri ve dokular oluşturmak ve bunları değiştirmek için sezgisel ve dokunsal bir araç seti sağlar. Autodesk Mudbox dijital boyama ve şekillendirme yazılımı, 3B sanatçılara 3B geometri ve dokular oluşturmak ve bunları değiştirmek için sezgisel ve dokunsal bir araç seti sağlar. Bir sonraki projeniz için yüksek kaliteli 3B geometri ve dokular oluşturmak için Mudbox yazılımını kullanın. Sezgisel bir çalışma ortamından ve 3D şekillendirme ve boyama için profesyonel araçlardan yararlanın.
Özellikleri

- Özellikle dinamik mozaikleme ile çalışırken aşırı ağ bozulmasını önlemek için pürüzsüz araç olarak yeni bir Hacmi Koru seçeneği eklendi. -Destek UV'leri, Seçim Setleri, Eklem Ağırlıkları ve Falloff Tipi dahil olmak üzere Dinamik Mozaiklemede çeşitli iyileştirmeler. -Birden çok ağı tek bir nesnede birleştirme yeteneği. -Birleştirilmiş ağları tekrar ayrı ağlara ayırma yeteneği. -Bir model üzerindeki damga baskısının derinliğine ince ayar yapmak için yeni bir damga ofset parametresi. -Yeni bir UV'leri Sil özelliği. Yama aracı, kullanıcının mozaikli ağda bir deliğe veya kenarlık yüzlerine ihtiyaç duymadan bir ağın parçalarını çıkarmasına izin verecek şekilde güncellendi. -HiDPI monitörler için geliştirilmiş destek.
İndirme Linkleri

Turbobit

1.22 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.