Anasayfa » Avast Mac Security 13.12 macOS
Antivirüs - Güvenlik

Avast Mac Security 13.12 macOS


Hakkında

Avast Mac Security, üç kalkan ve isteğe bağlı tarama sunar. Web Kalkanı ve Posta Kalkanı, Internet'ten gelen verilerin büyük çoğunluğunu kontrol etmek için birleştirirken, Dosya Koruması sabit diskinizde saklanan ve yürütülen tüm programları tarar. Her şey yepyeni bir GUI ile doludur. Parolalar parolalarını yönetir ve verileri cihazları arasında senkronize eder. Yeni araç şifrenizin güvenliğini kontrol eder, güvenli bir şekilde saklanan şifreleri kontrol eder ve formlara erişim ve doldurmayı kolaylaştırmak için tarayıcı uzantıları içerir. Ayrıca şifre üreticisi sunuyor. SafeZone Tarayıcı, çevrimiçi alışveriş ve bankacılık hizmetlerini korumak için eski SafeZone'un yerine geçer. Banka Modu, tarayıcı oturumunu izole eder ve bunları keylogger veya casus yazılımlardan korur. Pasif mod, bilgisayarınızın performansını veya virüsten koruma ürününün güvenilirliğini etkilemeden aynı anda birden fazla virüsten koruma programı kullanmanıza izin veren gerçek zamanlı korumayı devre dışı bırakır. Avast kullanıcı arayüzü, kolay gezinme için geliştirilmiştir. Hataları bildirmek, özellikleri istemek veya diğer önerileri daha kolay sunmak için doğrudan kullanıcı arayüzü aracılığıyla geri bildirim sağlanabilir.
Özellikleri

  • Ekran uyarıları
  • İsteğe bağlı tarama
  • Web Kalkanı, Posta Kalkanı, Dosya Kalkanı
  • Otomatik virüs tanımı güncellemeleri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.