Anasayfa » Banktivity 7.3.2 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

Banktivity 7.3.2 Mac OS X


Hakkında

Banktivity, yurtiçinde veya küçük işletmeleriniz için masraflarınızı masaüstünden veya mobil sürümünü kullanarak yönetmek için kullanılan bir uygulamadır. Banktivity ile tasarruflarınızı artırmak ve giderlerinizi azaltmak için gelir ve ödemelerinizi alabilir, banka hesaplarınızı yönetebilir ve raporlar ve grafikler elde edebilirsiniz. Banktivity, Quicken veya MS Money gibi saygın programlardan veri içe aktarabilir. Buna ek olarak, son derece özelleştirilebilir ve kendi raporlarınızı ve harcama / gelir kategorilerinizi oluşturabilirsiniz. Aile ekonominizi çevreleyen tüm ayrıntıların farkında olmak istiyorsanız, Banktivity ulaşmak için en iyi uygulamalardan biridir. Mükemmel biçimde sıkıştırılmış bir arayüz, hesapların, bütçelerin, gelir ve giderlerin durumunu hızlı ve ayrıntılı olarak gözlemlemenizi sağlar. İstatistik grafik sistemi aynı anda gerçekleşen işlemler güncellenir ve bu da farklı hesapların likiditesi hakkında fikir verir. Farklı para birimleriyle, zamanlanmış işlemlerle, gelecekteki hesap bakiyelerini öngörebilecek veya basımı kontrol edebilme becerisi, Banktivitenin ilginç bazı özellikleri. Buna ek olarak, uygulama şu formatlarda verileri içe aktarabilir: OFX, QFX, QIF ve CSV. Banktivity arayüzü Leopard sürümünde ufak bir devrim geçirdi: yüksek çözünürlüklü simgeler, Cover Flow, hareketleri keşfetmek için veya animasyonlu grafikler bazı yeni özellikler. Değerleri ve ticareti izlemek, bir web tarayıcısı kullanmadan banka hesap durumunu kontrol etmek veya bir iPhone veya iPod Touch'daki programı kullanmak da mümkündür.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

26 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.