Anasayfa » Incredible Bee Archiver 3.0.8 Mac
Araçlar- Çeşitli

Incredible Bee Archiver 3.0.8 Mac


Hakkında

Pie kadar kolay dosyalar. Arşivleyici dosyalarla çalışmayı kolaylaştırdı. Ancak iyileştirme için yer olduğunu biliyorduk, bu yüzden dosyalarla çalışmayı sizin için daha da kolaylaştırmak için çabalarımızı yoğunlaştırıyoruz. Archiver 2 yeni bir arayüz, hızlı bir iş akışı ve hızlı bir önizleme sunar. Hızlı bir göz atın.  İçinde ne olduğunu görmek için bir dosyadaki tüm dosyaların kaldırılmasına elveda deyin! Archiver 2 ile bir göz atabilir ve dosyaları görebilirsiniz. Ve daha iyi olur: Arşivleyici, yalnızca gerçekten ihtiyacınız olan dosyaları çıkarmanıza olanak sağlar. Her şey sadece bir sürükle ve bırak. Sürükle ve Bırak Delicia.  Bir daha asla dosya formatları için endişelenmeyin: Arşivleyiciyi sürükleyip bırakma yeteneği her zamankinden daha geri ve daha akıllı. Sadece dosyalarınızı uygulamaya sürükleyin ve Arşivi'nin geri kalanıyla ilgilendiğini görün. Görüntüleri ve müzik dosyalarını azaltın.  Dosyanın çok büyük olduğu söylenecek bir görüntü göndermeyi hiç denediniz mi? Yüklenen dosyalarınız sonsuza kadar sürecek mi? Görüntü dosyalarını ve sesin kendisini gerçekten azaltabileceği Archiver sıkıştırma formatını 2 girin. Çoklu görev.  Archiver 2, Mac'inizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayarak aynı anda daha fazlasını yapmanızı sağlar. Ve bunu yapmak çok kolay! Daha basitçe dosyaları sürükleyerek, Arşivleyici bir yandan diğer yana çıkar. Bu herkes için bir sır.  Özel verilerinizi saklayın, güvende tutun! Archiver 2 ile hassas dosyalarınızı şifreli parola korumalı dosyalara koyarak ve kullanmak istediğiniz şifreyi girerek koruyabilirsiniz. Bölmek ve birlestirmek.  Disk veya e-posta için çok büyük bir dosyanız var mı? Arşivleyici, dosyaları bölmek ve birleştirmek konusunda her zaman harika olmuştur. Archiver 2 ile artık bölünmüş dosyalar oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, her bir parçanın boyutunu belirtmektir ve gitmeniz iyi olur!
Özellikleri

• tbz2 dosyaları için destek • XZ dosyaları için destek • Kullanıcı tarafından çoklu görev için belirlenen limit • Temiz görev görevi engeller • birden çok pencerede şifreleri girerken ara sıra düşüş • dosyaları birleştirmek için ara sıra şok
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

17 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.