Araçlar- Çeşitli

Elmedia Video Player PRO 8.2 Mac


Hakkında

Elmedia Player, yerleşik bir yönetici ile bir multimedya oynatıcı.
Elmedia Mac, FLV veya SWF gibi eski tanıdıklardan, Silverlight ve XAP formatı veya Real Player’ın RM ve RV ve AVI, MOV, MP4 veya WMV geleneksel formatı gibi en popüler formatlarından birçok video formatını desteklediği için çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Microsoft.

Her format için ayrı bir oyuncu yüklememiz gerekmeyecek ve tekrar tekrar yükseltmek zorunda kalmamız, her birinin çok sayıda videoyu görüntüleyebileceğimiz tek bir uygulamadır. Bu Growl ve büyük tarayıcıları ile bütünleşir. Ve en önemlisi, efsanevi iTunes’un görünüşüne benzeyen muhteşem bir multimedya yöneticisiyle çalma listeleri bile oluşturmamıza izin verecek. Efsanevi Apple uygulamasını anımsatan ses kontrolleri ve oynatma.

Ayrıca, multimedya İnternet içeriğini (flash, animasyonlar) azaltmamıza olanak tanıyan bir pro sürümü var, tam ekran moduna girebiliyor veya çalınan bir resmin fotoğrafını çekebiliyor ve aynı zamanda bir dosyayı bir dizi görüntü olarak kaydetmemize izin veriyor.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

94 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.